Anionove vložky

laurittko

co ti nevyhovovalo? ja kupijem vlozky aj tampony, a teraz som si kupila aj ten gel pri sprchovani, predsa len to mydlo ci sprchac na to neje najvhodnejsi

Adeline

Mne to že nie sú v obchodocha ni moc nevadí. skoro všetko objednávam aj tak cez net. Aniónové vložky si objednávam z www.gentle-day.sk a na druhý deň ich mám doma, takže super. Každopádne doporučujem ich každej, ktorá má problémy s výtokmi, mykózami a pod. Škoda, že som ich neobjavila skor

Karolinka1

ja som tym vlozkam od genteday najprv neverila alebo tak celkovo tym anionovym vlozkam. nechapala som uplne ako to funguje. ale celkovo to doporucuju tak mi to nedalo. a som rada ze som na tieto vlozky nakoniec presla. cenovo su na tom rovnako ako ine si myslim takze to nieje ziadny problem. trosku ma mrzi ze niesu rozsizene aj v klasickych predajniach pre lahsiu dostupnost. ale vyriesila som to tak ze som si nakupila zasoby :D takze doporucujem su velmi dobre,

747_Robo_747

Na krvácanie po pôrode sú ideálne. Jednak sú vysoko savé a nelepia sa na miesta kde by sa nemali dostať.(používali sme gentle days nočné) Majú príjemný povrch a nemajú vôňu. Na hojenie po pôrode sú top údajne je to spôsobené aniónomi a tvorbou prostredia....

ester851

Tiež kupujem od gentle-day a používam ich len, keď mám svoje dni a bohato to stačí :) Pár dní cez týždeň to nie je ani drahé, myslím si :P

dagmar12

moya, ja som si dávala vložky počas menzesu a intímky iné dni :P ale nepotrebovala som vždy. Keď som cítila, že niečo nie je v poriadku a do pár dní bolo dobre :) neviem ako vy, ale ja objednávam z gentle-day.sk a som spokojná

kristie4

ja som si ich po precitani fora objednala a vyskusala. aj intimky, aj vlozky..vysledok je taky, ze viac si ich uz neobjednam :D

magduska369

Ahojte baby,dali by sa tieto vlozky od niekoho zakupit aj osobne v BA??kedze tu studujem a nemam moznost chodit stale domov.a objednat sa daju len cez net.a strasne by som to potrebovala skusit,kedze mam neustale zapaly,mykozy a problemy s vytokmi.dakujem moc.ak by sa dalo,skuste mi odpisat.