Anionove vložky

tina2666

Prečo potrebujeme gynekológov? Lebo zatiaľ ani jedna z tých žien ktoré tam chodia, ich nepoužívajú a sú navyše na slovenskom trhu len niekoľko mesiacov namiesto toho, aby ich konečne začali používať. A ak aj napriek tomu sa tam nejaká žena dostane, tak určite aj vlastnou vinou. Ja to môžem len potvrdiť. Každý rok som chodila s mykózou a odvtedy ako používam tieto vložky, ju NEMÁM !!! Radšej ich vyskúšajte predtým ako začnete o nich rozprávať. Alebo ich nenoste a potom sa čudujte prečo je toľko žien v čakárni u gynekológa aj s vami?

delphia

1martuska2 ak je to tak, ako pises, tak by sme nemuseli mat gynekologov, koznych lekarov, plastickych chirurgov, atd. staci si svacnut "zazracnu" vlozku a je po probleme :D
...no mne sa nezda, ze ambulancie spominanych lekarov krachuju pre nedostatok pacientov, lebo vsak mozu sa liecit vlozkami :))

1martuska2

Hlavné prednosti:
• Normalizácia hormonálnych funkcií (vrátane redukcie váhy)\\
• Obnova telesných funkcií pri takých poruchách, ako napr. neudržanie moču v detskom a stareckom veku
• Upevnenie maternice po pôrode a pošvy v neskorom veku.
• Obnova a normalizácia menštruačného cyklu.
• Vstrebávanie zrastov, erózií, cýst a miómov
• Liečba neplodnosti
• Liečba prostaty, hemoroidov a krvácania z konečníka
• Všeobecné omladzovanie
• Liečba ekzémov, psoriázy a iných kožných ochorení
• Likvidácia plesní, baktérii a iných nežiaducich mikroorganizmov

sisi35

Rada by som sa pridala do tejto diskusie. Vždy počas menštruácie som mávala veľké bolesti v podbrušku, na ktoré som si musela dávať tabletky a 2 dni zostať doma na PN. Navyše sa k tomu pridali ďaľšie ženské problémy. Keď som začala používať tieto vložky, neviete si predstaviť ÚĽAVU, akú som mala po 2 mesiacoch. Viete aké je zloženie týchto vložiek ? TREBA si uvedomiť, že TIETO vložky okrem toho, že majú aniónový pásik sú 100% biologicky odbúrateľné, sú zložené zo 7 vrstiev bavlny nebielenej chlórom, dokonca aj lepidlo, ktoré je tam použité je potravinárske, TAKŽE sú 100% prirodzené nášmu telu. A hlavne počas menštruácie, kedy sú naše najcitlivejšie miesta zraniteľnejšie, pretože výlučky sa na normálnych vložkách rozkladajú okamžite vplyvom tepla a vlhka a tým, že si ich mnohé ženy nevymieňajú aspoň každých 20 minút, tak tieto škodliviny idú prirodzene do tela. Nechcem ani jednu z odporkýň presviedčať o výnimočnosti týchto vložiek, najmä tie, čo problémy ešte nemali to nepochopia. Ale nekritizujte niečo, čo nepoznáte.

levicaaaaa

no to je ale zázrak tieto vložky... lieča hemoroidy, výtoky, silnú menštruáciu, bolestivú menštruáciu, ťažkosti s prostatou, zlú tvorbu spermii, hormonálne poruchy, problémy s otehotnením, poruchy erekcie, pomočovanie u detí...

no to mi je ale zázrak :D

neuvedomujete si tú absurdnosť??? :D

btw, tiež ma napadla otázka na margo toho, že sú savé...to ste fakt do teraz používali vatu, alebo čo ? :D

.....

niekto pred časom napísal...nezdá sa vám, že toto fórum upadá????
Mal pravdu. Ak tu niekto napíše svoj názor, je kritizovaný. Neviem, prečo sa tu uráža. Ak má niekto zdravotné problémy, vyskúša všetko. Ak tieto vložky niekomu pomohli, som len rada, že si vyriešili svoj problém. Každý organizmus je iný. Nevysmievam sa z ničoho. Ale tým, ktoré potrebujú prekrviť mozok netreba vložky, ale trošku inteligentného správania, rešpektu a ohľaduplnosti voči iným. Je každého osobná vec, či ich vyskúša alebo nie.