Anionove vložky

daria29

tak madam betynka,ja neviemo nejakých rozhorčených príspevkoch.to na upozornenie,po druhé , ja nič nemusím,ja som chcela.možno teraz som rozhorčená,nad tvojou hlúposťou,prečo ty vnucuješ tvoj názor inému? ty si to nevyskúsala,možno by ti pomohlo si tu vložku prilepiť na mozog,aby ti prekysličila krv! ja som ešte nikoho nelákala na ML,mňa to totiž ani nezaujíma,čo to je. ale keď to niekto chce vyskúšať,prosím.ja jasné že to pomáha! je jasné ,že jeto čistota a komfort!ale ako som už povedala je 100 ľudí,100 chutí!
v ženskom magazíne povedala p,Malachovská ,že savosť vložiek v podstate sa deje ,ale tu je to vylepšené!!
kto chce ,prosím pozrite si to video je to na stránke "LOVEMOONEU.EU ,je tam všetko povedané!
slečna-pani makaronka- kde bývate?kvôli vzorke.
inak ,je tu veľa príspevkou,čo som čítala,že ženám pomohli,a to je dôležité!

bettynka

MacikaAA,
aj ja som videla ten dámsky magazín, takže vôbec nikto nepotvrdzuje, že tie vložky sú tak úžasné, ako ich prezentujú tí, čo ich musia predávať. Naprv ich chceli predať, lebo sa namotali ... a teraz musia, veď tam majú vrazené svoje peniaze. Tak nebudem o nich vyspevovať? Jasné že áno :o))

bettynka

Daria29,
ďalšia z presvedčených a nažhavených dôchodkýň makajúcich na pyramídovom obchode formou multilevel marketingu.
Videla som na porada.sk tvoje rozhorčené príspevky, obhajuješ tie vložky ako keby si ich ty sama vymyslela. A pritom si zaregistrovaná a snažíš sa silou mocou zarobiť späť za vyhodené peniaze za nákup neskutočne predražených vložiek, ktoré ani nemajú taký efekt ako ich opisuješ.
Vieš, v chorobe sa každý aj slamky chytá - ale toto sú vyhodené peniaze.
Žena musí ísť aj tak za doktorom, aj do lekárne.... a tie vložky pomáhajú len ženám presvedčeným o tom, že by im pomôcť mali, keď už za nich vyhodili toľko peňazí.

makaronka123

daria29 alebo niekto kto ich ponúka,
je možné získať vzorku zdarma? Mylím 1-2ks, aby som si vedela urobiť vlastný názor na ne, dosť som o nich počula. Ďakujem za odpoveď.

macikaAA

daria29,
áno, ale v dámskom magazíne povedali aj to, že sú savé tak isto ako aj bežné vložky. Tie tiež majú gél a tiež máš pocit sucha a pod. Tiež keď na ne prišlložím vreckovku, tak sú suché, aspoň tie,čo používam ja, určite. Tak zatiaľ v tom nevidím rozdiel, teda len v cene.

daria29

niečo chcem napísať oanionových vložkách.
pre usiko-nezomieraj,nečuduj sa ,pokial neskusíš.vložky su savé, denné saju 100 ml tekutiny,nočné sajú 150 ml tekutiny!!nieje savé ako savé!!tieto su mäkké,bavlnené,nie su bielené chlorom, a tekutina sa z geluje,nepretečie.podobne niečo ,ako malé deti maju plienky! nemáš pocit vlhka,mokra.v televízii v dámskom magazíne ukazovali príklad,ako su vložky savé.dali našu a inú,davali do nej tekutý obsah,potom tam priložili vreckovku papierovú, a čo myslýš?na našej vreckovka bola suchá.!okrem toho stabilizované aniony sú pre človeka nepostradateľné!!
pharmist - ak si sa v škole učil čo su to kationy a aniony,nemusíš sa pýtať aké aniony su na vložke. na vložke je anionový pásik,na ktorom je minerál turmalín, a stabilizované aniony. vieš že aniony ničia baktérie,tak teda pri menštruácii zeny nepáchnu,čo sa niekedy stane, pri inkontinencii, pri rôzných ranách ničia baktérie, ktoré potom nehnisaju,nezapaluju sa .je to v hodné po sexe, ničia sa tak tiež baktérie, a dámu nemusí svrbieť pošva,nemusia mať výtok. aťd.možno to niekomu stoji za to ,aby si seba ochranoval.len v skratke toľko.