Ako rychlo sa vam podarilo otehotniet?

lysik

V zivote som si nemyslela, ze otehotniet bude problem. Ale ako sa stretavam s kamaratkami, tak sa mi zda, ze kazda druha ma problemy otehotniet alebo pripadne je umenie dietatko donosit a nepotratit. U nas islo vsetko prave naopak. Mam 3 deticky bez akehokolvek problemu. Manzel fajcil 2 krabicky denne a fakt ziaden problem. Hned na prvy sup, slo vsetko. Len dookola mam kooooopu kamosiek, ktore sa snazia a stale nic. Najlepsi recept je asi prestat sa sledovat, vypadnut na dofcu, oddychnut si a nestresovat. Tato uponahlana doba je katastrofa...a pravdaze najlepsia rada je...MAT DIETA DO 25KY!!! Teda aspon to prve. A nenechavat to na 30tku...vsetkym, ktori sa snazia mat babatko drzim palce

liana28

Ahojte kocky
tym ktore cakate babetko uprimne zo srdca blahozelam :-) ....tak dakujem za rady a za prispevky ... tiez sa snazime s manzelom uz rok a nic :-( ... mam 26 rokov a nikdy som si nemyslela ze pred 30tkou budem tuzit po babetku ale prislo to heh,len sa nedari tak drzte palce ja vam drzim tiez a dufam ze si coskoro napiseme ze sme tehotne xixix

amedicus

Lekári tvrdili, že už nemôžem mať druhe, niečo som si naštudovala, začala som chodiť na magnetoterapiu, potom som si kupila i pristroj. Začala som si sledovať polodné dni a keď sme sa rozhodli, že chceme druhé podarilo sa to na prvý šup! Čakáme chlapca! Držte palce!

Tery

Mne to trvalo 6.mesiacov.Myslela som si že už nikdy neotehotniem,lebo som sa dlho asi 2.roky liečila na zápaly,vaječníkov,pošvy,...ženské zápaly.Teraz sa teším z krásneho chlapčeka.

mary-anne

mna by zaujimalo, tie, co ste brali antikoncepciu, niekolko rokov, potom ste ju vysadili a otehotneli, kolko vam to trvalo?
ja beriem hak uz asi stvrty rok, mam 23r, pytam sa pre info do buducnosti :))

drobcek2002

Ahojte,chcela som sa opytat,ci mi neviete nejako poradit ohladom vypoctu ovulacie.dalsiu menstruaciu mam mat 21.11. a ohladom toho otehotnenia,naozaj to musi asi prist samo.len to cakanie ......

deniskas

no som s priatelom 5 rokov, uz 3roky sa snazime o babatko a stale nist. tolko ludi mi vravi ze to pride ked to budeme najmenej cakat, ale my to budeme vzdy cakat, lebo babo strasne moc sceme.. a v tom je asi ten problem.

a ovulaciu viem kedy mam pretoze to vidim na mojom priatelovi(okrem ineho):D

SOFFA

my s priatelom este neplanujeme,beriem antikoncepciu,ale presne viem kedy mam ovulaciu,lebo ju mam velmi bolestivu.ale kamoska caka dlhych 9 rokov a stale nic.kym ona chodi na pravidelne prehliadky,tak nim to ani nehne.necudo,ked on vyfajci 2 krabicky cigariet tak ma asi spomalene spermie.a druha kamoska 2 roky,ale on mal problem a po jednoduchom chirurgickom zakroku a im to podarilo na prvy krat.