boli tetovanie?

babullka1

Ja mam cerstve tetovanie zo zadu na krku a nebolelo vobec. Predstavovala som si to hrozne a velmi ma to prekvapilo..som max.spokojna ..treba si vybrat dobre tetovacie studio ,riadne si premysliet motiv ,uvedomit si ze je to na cely zivot a kto chce nech ie do toho...Ja by som chcela este min.jedno :)ale zas az ked na to manzela pripravim :D

funnyy16

Bolí, ale záleží na prahu citlivosti, každý ho má "položený" inakšie. Rameno nebolelo, okolo členku ... to som myslela že ma porazí, akoby tou ihlou išla rovno po kosti.
Ale dá sa to vydržať. Hlavne si to daj urobiť u takého čo má dobré referencie a neodflákne to.

drbnuta

nechapem preco to tu komentujete ked sa vam teto nepaci, je to jeho rozhodnutie on sa pita na bolest a nie na vas nazor !!!

sya

neboli to tak, ako odstranenie laserom... specialne na zapestiach, viem o com hovorim a este ma to par krat caka... :(

biopich

mna to nebolelo ked ma tetovali sice nieje to prijemne ale da sa to vydrzat skus si s epilatorom oholit nohu a tak podobne to budes citit :-)alebo sa pichni niekolkokrat s ihlou :-)

cirko

Ja mam dve tetovania. Ak si na 100 percent presvedceny ze to chces tak to vydrzis.nieje to nic take strasne a ak to dokazu vydrzat zeny a vy chlapi si myslite ze zvladnete viac tak sa nemas coho bat. bolest zalezi ako dlho ti to tetovat bude.mna konkretne na zaciatku nebolelo ale po troch hodinach to bolo trochu neprijemne.hoji sa to vacsinou rychlo hlavne to treba mat stale ciste a natierat calciovou mastou ktoru vacsinou davaju alebo predavaju priamo v salone... tak drzim palce

000000000001

takmer vôbec to nebolí, dá sa to v pohodičke zvládnuť, ja mám kerku na nožičke a som s ňou véééľmi spokojná....daj si ju urobiť ale v kvalitnom salóne lebo naozaj nikdy nevieš kde môžeš čo chytiť...

7895veve

neboj sa petko moj ex si daval kerku na prsia a bolelo ho to ale nie až tak moc ale vieš to záleží kam si to chces dať a proste niekoho tetovanie neboli a inych hej no musis vyskusat:D a mne sa tetovania pacia je to sexi:D

ojka

bolí to a riadne, spolubývajúca ich ma niekolko, ale tak jej sa to veľmi pači, tak to pretrpela, ale najviac by som sa bala, či by som sa nejakou "pliagou" nenakazila. Teda okrem iného, že ani mne sa to nejak nepači. (;