Ked cloveku chyba laska..

sillvia

hladaj lasku v rodine, a objatie u rodicov a uvidis ako potom lahsie najdes lasku aj inde. poznam take pariky, ktore sa pohadali s vlastnymi rodicmi a odisli spolu zit, tym veru nieje co zavidiet, zradit vlastnu rodinu a odist s niekym, kto sa ti nikdy nezaprisaha vernostou.

cirko

netreba zavidiet, vsetko ma svoj cas.a cim viac budete hladat tym dlhsie vam to bude trvat... ja som si nasla chlapa presne vtedy ked som povedala ze nikoho aspon pol roka nechcem vidiet... uzivajte si slobodu... ked pridu deti a manzel na krku si spomeniete na dobre casy :)

ShaulaThalit

Ked som bola strasne zamilovana a po dlhom case som zistila, ze to bola len zaslepenost, ze to bola len z jednej strany skutocna laska, tak som si myslela, ze uz nenajdem nikoho, koho by som dokazala milovat, odovzdat sa mu... znova doverovat, ale par dni po definitivnom rozchode, som stretla niekoho, kto sa mi na prvy pohlad zapacil... zo zaciatku som sice mala take predsudky, nedoveru aj obcas, ale vnutri som znova zacitila to "krasne" a uz sme spolu rok... sice za ten cas som si myslela, ze som bola tahana za nos, ze som bola podvedena a oklamana v istom slova zmysle, ale co sa mohlo sa vysvetlilo a ostatne som "hodila do kosa" a neriesila... vsetko ma svoj cas, vsetko pride, a napis si na celo, ze laska si ta najde vzdy, nech si kdekolvek!!!

milča

si este velmi mlada, neboj sa, coskoro sa zamilujes znova.
ja som sice o 18 rokov starsia od teba, no sialene som milovala svojho priatela, s ktorym mam aj dieta. zili sme 12 rokov spolu a mozem povedat, ze to bol nadherny vztah. potom sa zamiloval do inej zeny, odisiel a ja som zostala sama s dietatom, myslela som ze sa zblaznim bez neho, bez lasky. teraz si vsak uvedomujem, ze sa mi dostava kopec lasky od mojho syna, mojej rodiny a priatelov. uz niekolko rokov nemam ziadneho partnera, lebo sa neviem akosi zalubit. no po pravde, vobec nezavidim ostatnym parom, ked ich vidim spolu. akosi uz nepocitujem potrebu mat vedla seba muza, aby som bola stastna. som stastna aj tak. je mnoho parov co su spolu, clovek si niekedy mysli, ze su stastni, ale opak je pravdou.

Milovana322

Kto na tomto svete nechce byt milovany??? Asi NIKTO .. Zobudit sa rano s pocitom ze niekomu na vas strasne zalezi ze vas miluje.... je nadherne. Skoda ze u mna to skoncilo . Ale bolo to to najkrajsie co ma v zivote stretlo .. No pevne verim ze raz pride este nieco krajsie. A ja budem dokonale stastna po boku muza kt ma bude milovat ... Rovnako ako ja jeho !!! A tesim sa ked to pride........ A ja budem vediet ze to je ON . LEbo vo dvojici je svet nadherny.. a iny!!!

jaaanulkaaaa

o paru tyzdnov 18..a zamilovana-slabe slovo zblaznena.. proste mala som uzasny vztah ako z rozpravky ale nevydrzal natlak okolia.. a ked sme sakonecne uzmierili ako tak ze sa dame opet do opy.. tak odisiel studovat do usa na dlhu dobua to ma depta este viac on tam ja tu..proste viem ze to uz nema sancu byt s nim ale ked s nim kecam len tak cez net tak si uvedomuejm este viac aka som bola stastna a teraz sa len utpaam v smutku ..

jajka001_

ale vieme, ved to kazdy zazil
a tie pariky - nehlad na to ci sa tvaria stastne, velakrat je to aj pretvarka
stastie ktore najdes ty, bude len tvoje
a najdes, neboj