psychopatia...?

Príspevok v téme: psychopatia...?
Lydia3

ahojte, mam problem, ale vezmem to asi od zaciatku.
od silvestra som spolu s partiou zacala navstevovat jedno miesto - skusobnu, ktore som si postupom casu zamilovala a naviazala sa nan. asi po piatich mesiacoch mi jedna osoba povedala, ze tam chodim prilis casto a mala by som to obmedzit. to ma samozrejme zranilo. nevykazali ma odtial sice uplne, ale dva dni som bola nestastna... ked zrazu nastal obrat o 180 stupnov a moja melancholicka povaha sa premenila na flegmaticku. teraz mi je vsetko jedno, nic ma nezaujima, ako keby som nemala ziadne city, nie som schopna mat nikoho ani nic rada, jednoducho ako keby som bola prazdna, bez pocitov. zacina mi to liezt na nervy, pretoze chcem zase milovat... :( citala som si o tomto stave nejake clanky, teda hlavne o psychopatii a zistila som, ze na mna sedi okolo 85% popisu.
dalsim mojim problemom je, ze mam zlu pamat a nie som schopna sa nic poriadne naucit. mozem sa biflit x hodin, aj tak si skoro nic nezapamatam. neviem ci zvladnem maturitu a o vyske ani nehovorim. problem je, ze vsetci v mojom okoli beru ako samozrejmost, ze vysku vystudujem.
po tretie... ked idem po ulici a ktosi sa na mna pozrie, hned zneistiem, je mi to neprijemne. a ked sa na mna takto pozrie 20 ludi, ani nehovorim. ked sa zasmeju, mam okamzite pocit, ze sa smeju na mne. v skole som vzdy mala problemy s ustnou odpovedou, triasla som sa pri nej a nedokazala som sa sustredit. co s tym?
no a ako posledne. mam pocit, ze som frigidna. nikdy som nikoho nemala (16 r.) a ani po tom netuzim. keby sa aj nahodou niekto vyskytol, neviem ci by som sa odvazila mat s nim sex. bojim sa toho...

Lalala89

Podla mna je to len nejake prechodne obdobie. Zrejme si si v zivote presla niecim, co ta poznamenalo a citovo si ochladla. To ale este nie psychopatia, s tou sa clovek rodi. Tiez som mala podobne stavy a casom sa to opat vratilo do normalu. Urcite sa nemas nad cim trapit, podla toho, co si tu napisala sa zdas byt mila a v pohode.

Viktorija Bananko

DOBRÝ deň pani A PÁNI VAŠU POZORNOSŤ: najväčšia časť tých, ktorí hovoria, veritelia sú všetky podvodníkov hľadám pôžičku je to už 6 mesiacov, dostal som sa netýka iba ľudí. Ale keď som Dostal e-mail od svedectvo o úver medzi obzvlášť vážne po celom svete, som oslovil nádherné Lady, menom Sandra DURAND, francúzskej štátnej príslušnosti, ktorá pomáha ľuďom tým, že ich úvery a ktorá mi dala úver 30000 € som sa musí splatiť v priebehu 2 rokov s veľmi nízky záujem z jeho strany buď 2% na mojom trvania úveru a potom 48 Hodín potom, čo som dostal peniaze, bez protokol o moje kontá v práci .Ak Potrebujete osobné úver, môžete kontaktu s ním a ste utiahnite spokojní. Tu je jeho e-mailovú adresu:
(sandradurandcredit2@gmail.com)
Tu je jeho Adresa

E-mail: sandradurandcredit2@gmail.com

Námesačník

Si len introvert a to že si sa v nijakej spoločnosti cítila dobre bolo pre teba možno nove a tak keď si o to prišla tvoje podvedomie na to zareagoval rezignáciou ku všetkému aby si si znova neublížila

Viktorija Bananko

DOBRÝ deň pani A PÁNI VAŠU POZORNOSŤ: najväčšia časť tých, ktorí hovoria, veritelia sú všetky podvodníkov hľadám pôžičku je to už 6 mesiacov, dostal som sa netýka iba ľudí. Ale keď som Dostal e-mail od svedectvo o úver medzi obzvlášť vážne po celom svete, som oslovil nádherné Lady, menom Sandra DURAND, francúzskej štátnej príslušnosti, ktorá pomáha ľuďom tým, že ich úvery a ktorá mi dala úver 30000 € som sa musí splatiť v priebehu 2 rokov s veľmi nízky záujem z jeho strany buď 2% na mojom trvania úveru a potom 48 Hodín potom, čo som dostal peniaze, bez protokol o moje kontá v práci .Ak Potrebujete osobné úver, môžete kontaktu s ním a ste utiahnite spokojní. Tu je jeho e-mailovú adresu:
(sandradurandcredit2@gmail.com)
Tu je jeho Adresa

E-mail: sandradurandcredit2@gmail.com

celebrita FB

Niečo podobné som zažila. Nechtiac som niekomu ublížila tým, že som ho strápnila. Ale naozaj to bolo nechtiac. Ten človek sa dostal do stavu, že ma na smrť znenávidel, tváriac sa kamarátsky, ubližoval mi, kde len mohol, intrigami a klamstvami na mňa kydal pred ľuďmi, ktorí ma vôbec nepoznali, s radosťou ma zneužil a odkopol vždy, keď mu to prišlo vhod... a ešte mal tú drzosť vymývať mi mozog presviedčaním ma, že som opakom takého človeka, než akým v skutočnosti som. Keď to už bolo neúnosné, zrušila som s tým človekom kontakt, prestala som sa s ním stretávať, a tak. Vymazala som si zo života jeho a niekoľkých, ktorí boli ním klamaní. Klamaní ohľadom intríg týkajúcich sa mojej osoby. Ten človek bola žena a intrigy a klamstvá šírila aj o svojom frajerovi predo mnou, keď jej to prišlo vhod.
Akože chápem pomstychtivosť. A chápem aj nejaký dočasný hnev. Ale toto už bola čistá psychopatia, čo tá osoba robila. A skôr, či neskôr aj tak vyjde pravda najavo. Kto druhým len ubližuje a ešte sa z toho aj vytešuje, sám si ich od seba odoženie.

Sosa

Bud spokojna...si uplne normalna baba...Take pocity v zivote maju vsetci. Niekedy skor, niekedy neskor. Jedna dolezita vec...nie vsetko, co ti pride na mysel je dolezite, a nie vsetko vies ovladat.Vacsina ludi robi chybu...ked maju neprijemne myslienky, alebo pocity, snazia sa s tym bojovat, alebo to potlacat...tym vyvolavaju v sebe konflikt. Rada: pri neprijemnom stave sa za to netrizni, nuc si nevycitaj, " nesnaz sa to menit". Len to vnimaj.Pozeraj sa na to. Ak sa to naucis, budes zit obycajny, ale ovela spokojnejsi zivot. A este jedna velmi dolezita vec: nepouzivaj v hlave vela slov.Ked si vsimnes, ze sa rozpravas sama so sebou...prestan. Pozri sa okolo seba a spytaj sa: Co zle sa mu deje v tomto momente? V TOMTO MOMENTE, nie za tri minuty, za hodinu, o den, v tomto momente...poobzeraj sa, a uvedom si: toto je to, co sa deje. V skutocnosti sa vacsinou nedeje nic...je to projekcia

Lydia3

no, tak povedzme ze ta apatia len docasna, ze je to len obdobie. ale trva uz tri mesiace a akosi stale nechce ustupit. da sa s tym nieco robit?

jajka001_

1, nieco si oblubis, zamilujes a niekto ta sprdne, da ti najavo ze si neziaduca - kto by nebol smutny? necakala si to, bola si na mieste, kde si sa citila konecne dobre, v bezpečí, a takyto podraz. po smutku a sklamani prisla apatia.
2. ze mas zlu pamat, nic si z toho nerob, aj tak to zvladnes
3, to je vacsine ludi neprijemne ked si ta niekto na ulici obzera a nevies preco. a ten smiech...no normalna paranoja :) ludia su ohovaraci takze opodstatnena
4. to ze netuzis po tych pubertiakoch je normalne,a ty si tiez este mlada, ked trosicku dospejes, coskoro , zmenis sa