psychopatia...?

Príspevok v téme: psychopatia...?
Lydia3

ahojte, mam problem, ale vezmem to asi od zaciatku.
od silvestra som spolu s partiou zacala navstevovat jedno miesto - skusobnu, ktore som si postupom casu zamilovala a naviazala sa nan. asi po piatich mesiacoch mi jedna osoba povedala, ze tam chodim prilis casto a mala by som to obmedzit. to ma samozrejme zranilo. nevykazali ma odtial sice uplne, ale dva dni som bola nestastna... ked zrazu nastal obrat o 180 stupnov a moja melancholicka povaha sa premenila na flegmaticku. teraz mi je vsetko jedno, nic ma nezaujima, ako keby som nemala ziadne city, nie som schopna mat nikoho ani nic rada, jednoducho ako keby som bola prazdna, bez pocitov. zacina mi to liezt na nervy, pretoze chcem zase milovat... :( citala som si o tomto stave nejake clanky, teda hlavne o psychopatii a zistila som, ze na mna sedi okolo 85% popisu.
dalsim mojim problemom je, ze mam zlu pamat a nie som schopna sa nic poriadne naucit. mozem sa biflit x hodin, aj tak si skoro nic nezapamatam. neviem ci zvladnem maturitu a o vyske ani nehovorim. problem je, ze vsetci v mojom okoli beru ako samozrejmost, ze vysku vystudujem.
po tretie... ked idem po ulici a ktosi sa na mna pozrie, hned zneistiem, je mi to neprijemne. a ked sa na mna takto pozrie 20 ludi, ani nehovorim. ked sa zasmeju, mam okamzite pocit, ze sa smeju na mne. v skole som vzdy mala problemy s ustnou odpovedou, triasla som sa pri nej a nedokazala som sa sustredit. co s tym?
no a ako posledne. mam pocit, ze som frigidna. nikdy som nikoho nemala (16 r.) a ani po tom netuzim. keby sa aj nahodou niekto vyskytol, neviem ci by som sa odvazila mat s nim sex. bojim sa toho...