Kazdy vecer spinave gatky

Príspevok v téme: Kazdy vecer spinave gatky
monika4566

Ahojte. Nikdy som sa nad tym nezamyslala, no teraz ma tak napadlo, ze ci je normalne ked kazdy den si menim spodnu bielizen a nikdyn ieje cista vzdy su na nej vytoky bielej farby, nic ma neboli ani nic, vytoky nepremokaju ani nic proste ich mam kazdy den. Je to normalne ? alebo by taketo vytoky mali byt len pocas ovulacie ?

[zruseny17]

monika,myslim ze to ma kazda zena...preto zacali vyrabat intimky...pre pocit cistoty,sucha a ochrany:))a tvoje pradlo ostane ciste:)))

monika4566

mary-anne
ja o tom vsetko viem, len sa chcem porovnat s ostatnymi babami a preto sa pytam lebo som sa o tom este s nikym nebavila a kedze je to tu anonymne chcem sa spytat polopate´(niekedy mozno aj decky ) ci aj ine holky maju takeho vytoky.. asi tolko :) ze pripecena niesom :)

monika4566

coocakavat
lenze vytok z posty ktory ma za ulohu ju chranit a zena ho ma kazdy den je iny ako vytok ktory vznika pri vzruseni mozno vyzeraju rovnako ale su produkovane inymi žlazami

earlgrey

Alzbee. Ak by si ma aj citala, tak by ti mohlo dosjt, ze som priznal ze som ziadnu priatelku este nemal. To je asi tak vsetko cim mozem este k tejto teme prispiet.

alzbee

earlgrey: tiez sa priklanam k nazoru,ze zrejme si este len v puberte a ziadnu babu, respektive vztah si nemal..to si len naozaj chalan bez skusenosti moze mysliet, ze baby neprdia, negrgaju, nevykonavaju velku potrebu a neviem, co este. My s piatelom, ked sme spolu uz boli dlhsie, tak sme kludne pred sebou grgali, prdeli, aj curali:)) a co sa tyka toho skrabania sa, tak obcas aj nas tam dole svrbi, ale rozdiel medzi nami a chlapmi je v tomto smere ten, ze my sa neposkriabeme priamo na ulici:))
monika4566: ano, obcas aj pri curani..

earlgrey

To som teda nemal. Doteraz som mal komplexy z toho aky som nedokonaly v porovnani s hocakym dievcatom. Ale tomu je uz koniec.