darcek od priatela a nespokojnost?

Príspevok v téme: darcek od priatela a nespokojnost?
bystrica

nie som materialistka, ale pytam sa na vas nazor, chcem v tom mat jasno.
mala som okruhle 20 narodky. priatel je podstatne starsi, prijem ma dobry. darcek mi kupil v hodnote 5,-€ a k tomu kvet zo zahrady. nepotrpim si na darceky, ale pravdupovediac som cakala nieco viac, ked viem ze na to ma. ked pocuvam ze ine dievcata dostavaju aj pocas roka darceky, hoci len malickosti od svojich priatelov tak mam otvorenu sanku. nehovorim o zaplateni kavy, alebo koly, to ej ine, ale ako je to u vas a s vecnymi vecami??
zeny, obdaruvavaju vas vase muznejsie polovicky darcekami aj pocas roka?
muzi, kupujete svojim partnerkam malickosti aj pocas roka?

ShaulaThalit

Napr. moj priatel na mne vobec nesetri, az mam niekedy z toho dost blby pocit, ako keby som ho zneuzivala, alebo vyuzivala to, co mi dava, pretoze mi je to hlupe... ale toto co pisala swistica, tak aj podla toho sa da prekuknut chlap... podla toho, ci je pozorny, ako je pozorny a ako sa sprava.

ShaulaThalit

swistica: ano, to je dobry postreh... ak muz neplanuje so zenou buducnost, ak to nemysli vazne, tak si nebude robit ziadne vydavky, ziadne starosti ani nic...

ShaulaThalit

ak chces vediet nas nazor, mala by si napisat o svojom priatelovi viac... takto ma hned napadlo, ze je lakomy, alebo setrny...
no neviem, a co ti kupil za tych pat eur??? mozno to bol lacny darcek na taketo okruhle narodeniny, co aj mne sa zda .... ale mozno bol pre neho ten darcek inak hodnotny... povedz viac...

emca

mozno ta chcel prave vyskusat, ako zareagujes :)
ale je pravda, ze vacsinou chlapi sami od seba si nepotrpia na vyrocia a okruhle narodky. to ale neznamena, ze ta nema rad :).
ja sa priznam,ze obcas dostanem malickost i pocas roka a tiez raz bola vyznamnejsia prilezitost, ja som priatelovi kupila oblek od D&G a ja som dostala parfem za 15 euro :))) no co, nabuduce to bude naopak :)))