Neprestavajuca hnačka

Príspevok v téme: Neprestavajuca hnačka
Martin258

Ahojte mam taky problem uz asi dva dni mam neprestavajucu hnacku a zacinam sa bat o zdravie.Vzdy ked sa napijem alebo co do 10 minut som na wc a je to zase zo mna vonku pijem vela aby som nebol dehydrovany, pijem Fatru a Magnesiu a jem take lahke jedla ako suchare zemiaky atd?Skusal som aj zivocisne uhlie ale nepomohlo, neviete poradit co s tym?
DAKUJEM KAZDEMU ZA SKORU ODPOVED A ZA RADU!

lavila

...blanika ano moze sa uzivat dlhodobo, nema ti to ako uskodit, kedze je to prirodna vlaknina... Nie nema ziadnu prichut a to je fajn, lebo si ju mozes zarobit napriklad aj do sirupovej vody alebo kdekolvek :-)

lavila

...malanynka ved predsa ta vlaknina OptiFibre od Nestle o ktorej sa tu bavime, spominala ju tu Kajomija a kedze som mala tiez problemy, tak som si ju hned zakupila a velmi rychlo mi pomohla...uz teraz som uplne v poriadku, no aj napriek tomu ju uzivam aj dalej..

lavila

...edisia ano, nastastie dost rychlo zaucinkovala, comu som bola samozrejme rada, lebo nebolo to prijemne nonstop pomaly sediet na toalete :D

lavila

...edisia ako som si kupila tu vlakninu, ktora tu je spomenuta, tak za dva dni sa mi polepsilo, no aj napriek polepseniu som ju nadalej uzivala a uzivam ju vlastne stale. Konzultovala som to aj s mojim lekarom a odporucil mi ju.

Edisia

Môžem sa informovať, po koľkých dňoch užívania vlákniny ste pocítili zlepšenie? Bolo to hneď alebo to trvalo nejaké to obdobie?
Ďakujem pekne za odpoveď.

kajomija

Marge rozpustna vlaknina OptiFibre je podla mna dobra, ucinna. Skus si o nej popozerat aj na internete, isto najdes aj ine referencie, ktore ta mozno este viac presvedcia o ucinkoch.