neprijemny problem pri sexe

Príspevok v téme: neprijemny problem pri sexe
caca

no zdravim... mam jeden problem uz zhruba pol roka... zacalo sa to nedavno predtym ako som mala tazsi zapal pluc... pri milovani s priatelom som citila palenie, nutkanie na mocenie a bolo to velmi neprijemne... gynekolog povedal ze vysetrenia su ok, ze nic nemam,ale problemy neprestali, uz som uzivala aj cipky aj vagin,krem ale nic nepomohlo a stale je to neprijemne, uz koli tomu ani nechecm mat sex, pretoze to boli...

ninnika

caca: ,,a raz sa mi tiez stalo ze ma nic nepalilo,ale vtedy som sa aj tesila lebo som si myslela ze liecba zabrala.."

Toto si napisala ty a u mna to bolo presne to iste...aj ja som sa liecila som si myslela ze som vyliecena a nebolelo to...a vies preco? lebo je to vsetko o psychike..tu bolest mas v hlave a stale cakas ze to bude bolet je to preto...ja som sa este toho problemu nezbavila ale snazim sa a stou psychikou to ma urcite 90% spolocneho :)

prasiak

pri liecbe antibiotikami sa moze znicit prirodzena mikroflora v posve, ale aj pri umyvani posvy mydlom. potom sa objavy plesen, najcastejsie biela plesen, kandidoza. palenie zcervenanie, biely vytok. a partnerovy na zaludi hrcky drobne a svrbi. uz som mal das 2x. Gyndos mojej starej predpisal GYNO PEVARYL combipack. su tam 3cipky a mast na vonka a pre partnera.zabera to na vsetky plesne. skus si to dat predpisat, ak nemas plesen neublizi to , ak hej tak pomoze.

caca

mohol by mi niekto odpovedat na moju povodnu otazku? ono to stale nepreslo, ciastocne to zmiernil lubrigant a umyvanie tesne predtym ale bez toho je to stale znemoznene...ja uz fakt neviem, a aj s lubrigantom to boli...menej ale stale to nejde uplne

kratas.po

nie som si toho vedoma
ked som brala antikoncepciu tak som bola rozlietana
ale potom sa to urovnalo , bola som aj na vysetrenia a bolo to v pohode . potom som tabletky vysadila a citila som sa fajn a bez problemu. uz je tomu poj roka co neberem tabletky a cca 1 mesiac mam ten moj maly problem

kratas.po

ja by som sa chcela opytat. mam taku malinku depku. vzdy vlhnem, a nie len pri sexe.som vlhka vzdy.bezne cez den, a pri sexe sa mi obcas stava ze som sucha. cim to moze byt , ze to mam tak pomylené? niekedy zas som tak mokra ze potrebujeme podomna polozit uterak aby nebola mokra postel. je to divne , co s tym?

caca

dakujem pekne za nazory, gynekolog mi ale nic stermi nezistil zevraj,ale ani neviem na co mi robil testy... a raz sa mi tiez stalo ze ma nic nepalilo,ale vtedy som sa aj tesila lebo som si myslela ze liecba zabrala... ktovie ci priatel nema nieco co mi znova prihral,ale chlamidie nema, robil si testy...tak neviem co to moze byt,ale riesit to musim:)

jahvodka

Caca, moja sestra mala taky podobný problem, skor by som povedala, ze mala presne to isté čo maš ty. Nevedela, či je to z urologickeho hladiska alebo z gynekologickeho. Poviem ti ze si dost vytrpela, velakrat, ked sedela vo vani plakala od bolesti a štípania. Najskor jej nemohli prist na to co jej je, ale neskor sa ukazalo ze to ma nejakeho bacila. Vtedy chodila este s jej byvalim a on si uz pomaly chcel zalozit rodinu a ona sa bala aby neurobil nieco cim by si ju priputal. Stale prezerala kondomy a ked nepouzivali kondomy tak sa vyhovarala na to ze ma taketo problemy, tak ak sa ti naskytne podobna situacia, mozes to vyuzit...:) Ale teraz vazne, ak ti nezistili nic na gynekologii chod na urologiu a co najskor aby si v dospelosti nemala problemy.Drzim ti palce aby si sa vyliecila