Problem na vyriesenie

xalan

Heh Dikes ... tak skocim tam no ale strach mam stale :D ... aj tak az na buduci tyzden teraz mam rannu... dikes chlapi za rady

waw

vypýtaj si kartu od obvodnej. nič jej nemusíš hovoriť. A s kartou choď k urológovi. Neboj, nič to nie je. Veď si nejaký chlap. Nie si padavka. To zvládneš. Tam majú každý deň množstvo prípadov, tak sa nemáš za čo hanbiť. A neodkladaj, to. Čím budeš starší, o to budeš mať väčší strach. Pozri : ak ženy zvládajú gynekológov, čo je sto razy horšie, tak to zvládneš aj ty! papa

xalan

No praveze ja to mam uz dlho a docela to boli uz pomaly a kebyze mam s holkou sex tak by ma to riadne bolelo. Preto sa pytam aby som vedel co robit. Mam to asi od malicka.

xalan

No jasne mam to tam spojene a mam to dost rokov ebo som sa bal ist stym a rodicom som nepovedal som sa bal ... takze mi to bdue asi strihat :((a boli to ? ... a dakujem vam za rady

grinch

aj ja som mal to iste,ked som bol menši,poslali ma k urologovi a tam mi kazal nech si ju stiahnem,bolelo,potom mi kazal nech si to každy den ked sa kupam stahujem,a teras je to v pohode už to ide aj samo:D

AdamKrt

Chod za vseobecnym a uvidis, kde Ta posle. Mozno to vybavi ambulantne /ved ono to nic neni narezat kusok kozky/, alebo za urologom, alebo ak si netrufa, tak na chirurgiu.

xalan

Dakejum no skusal som to v teplej vode a to nepomohlo mam to jak keby spojene spojene .... a za krotym doktorom je dobre ist ?