Pivo + vlasy?

Príspevok v téme: Pivo + vlasy?
jednoockoo

ahojte, neviem ci sa uz o tom tu pisalo, ja som to nenasla, ale a pocula som o niecom takom ze pivo zlepsuje kvalitu vlasov? samozrejme nie pit, ale prelievat si s nim vlasy po umyti. mate s tym sksuenosti? :) ja si momentalne vlasy prelievam zihlavovym a kamilkovym cajom, na striedacku,ale skusila by som rada aj nieco ine :) mate s tym skusenosti? :)

sssa

bibba zas pivo toľko alkoholu neobsahuje:D .. a pivo je celkovo zdravé, keď sa pije s mierou a nepije sa samozrejme už príliš často

blink_182

ako pivový zábal áno ale ak si ho dáš na suché vlasy tak riskuješ samé zlepené vlasy... pôsobí totiž ako mierne tužidlo

zuzic

bibba: mne to na padanie pomohlo, najskor som nechcela ale potom som uz bola taka zufala ked nepomahala zihlava, tabletky vyzivove...tak som bola za vsetko:D a pomoho. teraz musim iba cakat kym mi narastu vlasy lebo mam na boku take male jemnucke...

zuzic

ja som si davala dost dlhy cas ked mi to tu niekto poradil lebo mi padali vlasy. no a prestali padat, neviem co kvoli tomu ale mozno ano, a kamaratky co o tom nevedeli mi zrazu zacali hovorit ze ake mam pekne vlasy take leskle...oni pri umyvani pivom boli take zlepene a smradlave ale postupne to vyprchalo. ale len tak by som si to nedavala ja som to robila hlavne kvoli padaniu...

bibba

neboj sa, to mi napadlo ale skus sa pozriet dole co pisala: Dala som si svetle asi 12-stku zlaty bazant ... ono to posobi ako tuzidlo.. .Vlasy som mala take ,,zlepene"..

jednoockoo

ZUJKY dakujem:) asi to bduem skusat niekedy vtedy ked si bduem ista ze ostavam doma, kebyze to aj na mna tak hrozne posobilo :D

ZUJKY

Ahoj, ja mam skusenost.
Som spinava prirodzena blond.
Dala som si svetle asi 12-stku zlaty bazant ... ono to posobi ako tuzidlo.. .Vlasy som mala take ,,zlepene".. Nebolo to zle.. .neviem to tak spravne povedat :-). Boli take tvrdsie a take po pramenoch zvyraznene.. .
Ale skusala som to len raz, nevyhovolalo mi to a odvtedy uz nie. Radsej kamilky :)