Frontin - uzkostna porucha

adriam

Ahoj. Kolko ste brali Frontinu najviac a ako dlho? Ja beriem 3x 0,5 denne uz asi 7 mesiacov a mam strach, ze je to silna davka. Antidepresivum som nemohla bolo mi velmi zle.

cokoladka898

ano gabi pisala som aj o zraku aj o mnohych dalsich veciach. dufam len, ze ked tie lieky vysadim tak zmiznu vsetky neziaduce ucinky. aj ked je pravda ze beriem momentalne akineton a ten je na neziaduce ucinky tak neviem preco sa mi vsetko deje tak ako sa to deje. uz nechcem uzivat lieky, citim sa dobre, ale bojim sa ze ked ich vysadim bude este horsie. preto to nechavam do ruk odbornikov. urcite na najblizsej kontrole podsuniem doktorke navrh aby mi ich zacala postupne vysadzat.

gabi 46

čokoládka nie ty si písala tu niekde o tom ,že sa ti zhoršil zrak?Mýlim sa?Ako píšeš koľko liekov užívaš ani sa nečudujem.Podľa mna maju všelijaké vedľajšie učinky.Boli časy ked som aj ja brala všeličo.Lekár na mna skušal množstvo liekov.Jeden čas zabrali,potom nie.Mala som rôzne zle pocity,unavu, závraty..Samozrejme aj od krčnej chrbtice,len som tomu nechcela veriť.Doktor mi stále menil tabletky.V rýchlosti skusim pomenovať niekoľko.Frontin pár mesiacov,potom miesto toho Rivotril aj Ansilan spolu.Potom mi kázal vynechať lieky.No takým čudným spôsobom:Ked sa necítim zle nech si nedám ani jeden.Niekedy som brala 2-3dni za sebou,potom nič.Konečný výsledok?Rivotril mi moc nechýbal,Ansilan tak asi rok a pol neberiem.Prídu na mna niekedy nervôzita,unava,také čudné točenie hlavy,skôr tlak v hlave,bolesti krčnej chrbtice atd.Ako prídu našťastie aj odídu.Vtedy nemám najlepšiu kvalitu života no skusim vydržať ani na liekoch naveky neni bohviečo.Radšej užívam niekedy Magne B6,brala som hlivu ustricovitu,momentálne Omega 3.S tým frontinom som tak bola,išla som na kontrolu hovorila som nie je mi moc dobre.Jednoducho doktor vymenil na inu tabletku.Takže bez prestávky na druhé ráno som mala už niečo iné.Ja si myslím že pri všetkých druhoch vedľajšie učinky su.

agaven

danka dakujem ale ja som už 1/2 roka cista asi tak naucila som sa ako co zvladat koli chrbtici nebudem stale na praskoch asi tak ale aj daka rng ako pisal ten zinok selen lecitin atd je mi lepsie asi tak ja len to co som pisala e, b vitam vela drasliku zihlava a 1 kg bananov a som v pohode asi tak