Mozem byt tehotna ked som pila alkohol?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna ked som pila alkohol?
danielka20

ahojte chcela by som sa na nieco opytat... tyzden po menstuacii sa do mna priatel urobil ale bol opyty,ja nie a na druhy den sme boli na zabave kde som sa trosku opila a pritom som aj fajcila.Chcem sa opytat ci mozem zostat tehotna... ci tomu alkohol nejako nezabrani ... dakujem za odpoved.Nejako ma odvtedy boli v podbrusku ale to je asi z toho ze si to namyslam... neviem .. prosim o radu dakujem

danielka20

nieee ako lentilky urcite nie .. ja sa bojim dat si uz tu jednu ... ale on sa domna spravil v piatok a teraz je nedela? no neviem ci nebude uz neskoro ... ale tak balim svestky a idem teda na pohotovost

Sasenkaa

radik: Lenze to oplodnene vajicko sa musi niekde uhniezdit a ta tabletka prave tomu zabranuje.Takze ak uz je oplodnene vajicko uhniezdene v maternici je zena tehotna a tu uz escapelle nema ziaden vyznam.Prave preto sa musi zobrat do 72 hod. od styku ale cim skor tym lepsie.

kaciatko7

jaja, ak si si nevsimla, dievca ma problem a myslim, ze ak nemas k teme co dodat rozumne, tak nediskutuj. nikto nie je zvedavy na tvoje urazky. to tiez svedci o tvojej inteligencii.

kaciatko7

myslim, ze postinor predpisu aj v nedelu na pohotovosti. len prosim ta, danielka, nieze to budes hltat po kazdom styku ako lentilky...raz a radsej nabuduce nejaka prevencia :)

jaja:)

Horuci kupel alebo cervene víno moze dopomoct k potratu a nie zabranit tehotenstvu...dievca ty mas 10 ci co ? mam 15 a taku somarinu sa neopytam...si vazne sprosta...a ked sa do teba spravil a nemal kondom tak je velka pravdepodobnost ze mozes otehotniet...boze hlupana...

radik

nie sasenka ma pravdu escapela ani postinor (dik za upozornenie :D) graviditu neprerusi. takze mas cca 3 dni na to aby si ju zjedla... este ked mas teraz plodne dni tak mozno aj menej. kazdopadne nestracaj cas a utekaj do lekarne

kaciatko7

som sice velmi proti chemickym liekom, ale ked tak rozmyslam, v takomto vynimocnom pripade by som asi uzila tu tabletku. myslim, ze potrat je vacsi zasah do organizmu a moze sposobovat aj neplodnost. to riziko je tam vzdy. a aeste ked pises, ze kvoli presvedceniu by si to ani nepodstupila. no neviem, rozhodnut sa musis sama, toto vsetku su len odporucania, mozes ich urobit, ale aj nemusis. ale riskovat, ze tehotna naozaj si a ze budes vychovavat v takom mladom veku dietatko, to nie je ziadna sranda. neviem naozaj, chapem ta, je to tazke, ved sme si to urcite skoro kazda prezila, ale ja osobne by som asi zvolila tabletku a nabuduce by som ho poziadala, ked uz chce s tebou sexovat, nech pouziva kondom (HAK zas len ublizi tebe). a ked si chcu chlapi uzivat, tak nech nieco pre to obetuju, lebo ked je problem, tak si to vacsinou odskace zas len holka.

Inner

radik:

Ta druha tabletka sa vola postinor, ja len pre spravnost :-). 3x do roka je zenske telo schopne tolko hormonov zniest, ved to sa vstrebe a bude to po par dnoch ok. Len vies, co by si ty robil na danielkinom mieste? Myslim, ze ist si po 1 tabletku, zjest ju a mat chvilku rozhadzany cyklus je omnoho prijatelnejsie nez byt tehotna. Kolko zien ma nepravidelny cyklus aj niekolko rokov a nerobi im to zdravotne problemy. Treba si rozmysliet, co je horsie.