Ako som schudla..a neviem či mám problem

Príspevok v téme: Ako som schudla..a neviem či mám problem
katkaag

ahoj, chcem sa podeliť s mojou skusenosťou chudnutia..takže minulý rok v novembri som začala s vyškou 172 a vahou 86 chudnuť, mala som dobrý motív a tak ani doteraz neviem ako som to dokázala, lebo dovtedy boli vsetky moje pokusy márne...začala som 3 krát do týždna cvičiť a jedla som minimum, ked tak ryža, zelenina, ovocie, vela vody, a ked som celý den nic nejedla hlad som zapíjala kávou, no a ked som si dopriala nejaký ten prehrešok, tak som na internete vyčítala fora kde baby si radia a tam som sa dostala k prehánadlam fenolax, a s tým som si v dosť velkej miere zacala pomáhať, lebo to bola možnosť ako aj zjesť nieco nezdrave kaloricke a predsa to dostat von s tým že sa to neprejaví na váhe...baby neberte to prosím ako návod, ja viem že toto nie je zdravá forma chudnutia ale píšem preto lebo by som rada poznala vás názor či si myslíte že z mojho chudnutia sa stal problém lebo každý mi už hovorí aby som nechudla, že som akurát, ale ja s tým sa bojím prestať že sa mi vsetko vráti a tak ani neviem či s tým niekedy prestanem...pravda je že s cvičením som prestala lebo už nemam čas..ale ostatné platí....dnes mám 65 kíl a pomocou týrania a prehánadiel sa pomaličky približujem k vytúženým 60 kilám...dakujem za vaše názory

poliewoocka

Katka...
nentyraj svoje telo a zacni sa mat rada:)
Najlepsie urobis, ak si zacnes budovat metabolizmus. Pravidelna pestra strava a cvicenie. Uplne postaci, ak obmedzis sladkosti, sladke bublinkave vody a mastne vyprazane jedla. Bolo tu toho tolko popisane..skoda,ze si niektore baby myslia, ze staci NEJEST a budu stihle a krasne. OMYL!! Jedine pravidelna a vyzivna strava+sport pre pevne telo pomaha..

otazka

takymto sposobom prides k tej 60tke coskoro a potom neprejde ani den ked zacnes priberat aj pri pohlade na jogurt, len tak dalej dievca ale budes plakat s kilami naviac a s vetami ze skoro nic nejes a priberas...

jajka001_

a potom sa stazuj na jojo efekt...keby si chudla tak ako sa ma, vedela by si co mas jest. prestan s takym systemom, aj ked priberies, a pusti sa do zdraveho zivotneho stylu

kaciatko7

cvic, jedz zdravo, 5x denne, pi vela vody a maj rada samu seba...to je jednoduchy a bezpecny sposob chudnutia...ziadny iny neexistuje

kaciatko7

ak budes takymto stylom pokracovat, tak skoncis na psychiatrii. zacala som chudnut v 15, nikdy som nebola tucna, no ale co mlade dievca pre krasu neurobi :( za 10 rokov chudnutia, nejedenia, vracania, uzivania kadejakych prehanadiel som sa prepracovala akurat k diagnoze mentalna anorexia a bulimia. neodporucam nikomu. je tazke sa z toho dostat, no ale podarilo sa. teraz po rokoch sa stravujem zdravo, nie som stihla ako prutik, ale konecne sa pacim sama sebe a nezalezi mi, ci moja vaha je v sulade s nejakymi tabulkami, alebo modou. a konecne sa mam rada sama seba. Ak ti mozem odporucit, nehazarduj so svojim zdravym, tymto stylom si akurat privodis kopec zdravotnych problemov. zdravie je prednejsie ako vyzor, tak si ho nenic. kto ta bude mat rad, ta bude akceptovat taku, aka si. a ti poviem, ked sa tohto zamoces, co uz podla toho, co pises, vyzera, ze sa poriadne zamotavas...je to nocn mora. spamataj sa.

nadia317

Mala by si s tym co najskor prestat,pokial nechces zle skoncit a ist do nemocnice!Prehanadla su skodlive!A mysim,ze mas psychicky problem.Toto robievaju anorekticky a bulimicky!Radsej si najdi cas na sport, ked nechces pribrat, alebo si uprav stravu tak, aby si nemusela mat vycitky,ze priberies!

sade8

sama pises ze je to nezdrave tak co si myslis ze budes citat od nas?? no ze je to nezdrave...

nechapem tvojmu prispevku, iba sa nicis