Vysadenie antikoncepcie a meškanie menštruácie?

aaronsr

Moja priatelka berie antikoncepciu uz asi vyse mesiaca.Pred tym mala jedno balenie tabletiek a tie jej dosli a teras jej dali zase ine.Mali sme pohlavny styk no iba raz to bolo donej.Minuly tyzden mala dostat menstruaciu ale ta jej uz vyse tyzdna a pol meska a mame s toho obavy ze ci to je koli tym tabletkam alebo sa mame obavat naozaj tehotenstva.Dakujem za odpoved

Marina12364

Ahojte!
Ja som vysadila antikoncepciu po 8 rokoch v júly (brala som ju s prestávkami) a v októbri som musela ísť na vyvolávačku, lebo stále som nemala menzes. Po 6 mesiacoch sa konečne dostavila menštruácia sama. Takže na margo problémov s menštruáciou po antikoncepcií, ako už tu bolo písané, telo musí nabehnúť do štádia, keď začne opäť "hormonálne korenktne a hlavne správne" fungovať, pretože mu boli hormóny podávané samé. Tak treba trpezlivosť a opatrnosť pri sexe a všetko bude ok. Som zvedavá na ďalší mesiac, ako to bude.

zmrdiiiik

ahojte baby.. su to cca dva mesaice co som po troch rokoch pvoedala ze uz antikoncepciu nechcem ani vidiet... Prvy mesiac spom dostala menstruaciu o tyzden skor jak som predpokladala s neskutocnymi bolestami ze som si musela pichat injekcie proti bolesti lebo lieky nezaberali... lenze presiel mesiac a terza cakam a nic.. idem sa zblaznit z toho. S priatelom sme mali dva krat nechraneny styk lenze on si vzdy daval pozor aj pred tym nez som brala tabletky a nic... aale ako tu citam tieto prispevky celkom ma to ukludnilo pretoze ja este nemam v plane byt tehotna teda velmi nerada by som bola keby neico take sa stalo... Uz som aj zvazovala ze si urobit test alebo co ale neviem ... Rozmyslam ze pockam este tyzden a ked nic skocim ku gynekologovi.... Ale krize ma bolia prsia ma bolia... Priznaky vsetko su len menstruacia nikde. :-/

Daduskaaaa

ahoj ja som vysadila HAK pred troma mesiacmi a tiež som potom nedostala menštruáciu.. približne po dvoch týždňoch som zašla k doktorovi, pretože som sa bála, že by som mohla tehotná, ale ten mi len urobil nejaké testy pichol vyvolávačku a teraz ju mám pravidelne =)

Lenka123

ja som vysadila HAK pred tromi mesiacmi...prve dva mesiace som mala menstruaciu ako hodinky (presne 28 dni ako pri tabletkach) tento treti mesiac som vsak dostala na 40 den...bola som tak na 36 den u gynekologicky a ta mi povedala, ze este pockame, ze injekcia by mi to len oddialila...a dostala som to o dva dni..teraz mam tyzden po menstruacii a neskutocne bolesti vajecnikov..tvar mam ako pubertiacka, no otrasne!!! akne sa mi robi aj na dekolte a chrbte, lamu sa mi nechty a vlasy si umyvam kazdy den, pretoze by som si na nich rezne mohla vysmazat :-( antikoncepciu by som uz nikdy nebrala - posledne mesiace som bola tak psychicky na dne z nej (nervozita, zmeny nalad, vybusnost) ze sa cudujem, ze ma priatel vtedy nenechal...

Domi1991

Ja som pred dvomi tyzdnami vysadila HAK po 6 rokoch. Narobilo mi to vela problemov, nie zdravotnych, skor co sa milostneho zivota tyka. Babo este nechceme, ale rozhodla som sa ich vysadit, lebo je to naozaj svinstvo. Bolesti hlavy, vyschnutie posvy, nechut na sex, bolestiva krcova menstruacia. Ako som ich prestala uzivat, tak mam chut skoro stale :-) Uvidime, ako to bude s menstruaciou, to som ozaj zvedava. Potom dam vediet.

zuko33

Ahojte

po 7 rokoch som vysadila pred pol rokom HAK (nikdy som s nou nemala problemy). Menstruaciu mam teraz velmi nepravidelnu, slabu za to trva niekedy aj 10-14dni... Predpokladam, ze ide len o sok organizmu, takze zatial toto velmi neriesim. CO ma ale trapi... mozem otehotniet? My by sme totiz chceli ale po pol roku stale nic :-( Dakujem za rady.

panika

HEJ, JE TO NORMALNE..PO VYSADENI hak NIKDY NEVIES, KEDY PRIDE K PRVEJ (OZAJSTNEJ) OVULACII..hlavne davaj pozor, uz len z tohoto dovodu je vyssie riziko nezelanej gravidity (a to dokonca viacplodovej, pretoze vajicka si mala doteraz zadrzane v tele)