vestenie-verit ci neverit

[zruseny12]

a ked mi povedala,ze sa vydam do vysoko postavenej rodiny...tak som len krutila hlavou,lebo ja som nevedela o jeho rodine vobec nic...ani o matke kde robi ani o otcovi...
a mala v tom tiez pravdu,nie len jeho matka bola vysoko postavena,ale aj z jej strany rodina sestri...mali postavenia atd.
tak asi su ludia,ktory vidia dopredu...a ta vestica-liecitelka aj vela ludom pomohla...
ale bohuzial svojej rodine neveela pomoct,jej dcera tiez bola nieco chora a nemohla jej pomoct,inym pomahala a jej nemohla...
bohuzial uz je mrtva...ale vsetka cest jej...

[zruseny12]

CAJIK
vcera 14:48 hod.som pisala ako to dopadlo...
neverila som jej,este v ten den som na to zabudla...co mi ta vestica-liecitelka povedala...
zobrali sme sa...a potom rozviedli...atd.

[zruseny12]

PUSSA
...ja som sla tam len koli tomu,ze my nikto neodporucal zobrat si chlapca s ktorym som chodila ani rodina ani znami,len par znamich so mnou suhlasilo...tak som sla,ale aj tak som sa podla toho neriadila...

pussa 262

dakjem Vam...VSETKYM za tieto prispevky....mne este nevylustila nic ale chcem vediet..len neviem ci to je spravane tak vediet svoju buducnost

agaven

no preto keby som si vylozila tarot katry tak neverim ja som taka preto oci nepustia a mam to už aj v hlave v mozgu a ked sa to stane tak užas ako si nato spomeniem no ja by som neveriala preto aj ked ja hladam odpoved musim ist nie ako ukaz mna nie ukaze deti moje atd tak kukam ale ukaze co bude napr dcera ako bude vyzerat o 3/4 roky atd .. na mna malo asi sme zakodovane ale na seba som len nieco vydela

agaven

sedela som ako 15 rocna v krcne a opila sodovku mineralku zeleba flasa a zahladela som sa do nej a tam sa ukazala postava cloveka povedala som to mame ale ona nic na to potom sommala prsten s cervenym ockom a tam sa ukazala postava koho som poznala a mam mi dala hrnec s vodou a cierne ricko a ze kukaj a ja ved tam nic neni nebolo to len nostraldamus vydel ja nie a potom dala gulicku tak detsku zelenu asi 2.5 cm a ze teras a ona ale tam asi ties nebudec nic mat nieje krystalova asi tak no ale ano vydela som a ona si len pisala potom sa casom zacalo vstko plnit asi tak a kukam dodnes

agaven

sedela som ako 15 rocna v krcne a opila sodovku mineralku zeleba flasa a zahladela som sa do nej a tam sa ukazala postava cloveka povedala som to mame ale ona nic na to potom sommala prsten s cervenym ockom a tam sa ukazala postava koho som poznala a mam mi dala hrnec s vodou a cierne ricko a ze kukaj a ja ved tam nic neni nebolo to len nostraldamus vydel ja nie a potom dala gulicku tak detsku zelenu asi 2.5 cm a ze teras a ona ale tam asi ties nebudec nic mat nieje krystalova asi tak no ale ano vydela som a ona si len pisala potom sa casom zacalo vstko plnit asi tak a kukam dodnes