Problem so zaludom

Príspevok v téme: Problem so zaludom
core2duo

Uz asi 2 tyzdne mam problem so zaludom, tazko mi ide dole kozka a je na zaludi akoby prilepena, trosku to aj boli ked ju davam dole, zide v pohode ale sa kus lepi.
Zalud mi pripada taky divny, pripomina mi to tvaroh proste je mierne zhrckaveny a pri konci okolo dierky to mam cervene. Esto som to nikdy nemal. Uz sa bojim ze co by to mohlo byt nie som z tych ktori idu radi k urologovi, ja sa trochu hanbim aj o tom rozpravat.Pomoze niekto ?
Uz sa bojim mat s priatelkou aj sex a jej je to uz divne ze preco nechcem

joeblack

ak aj zapacha tak najpravdepodobnejsie je to kandidoza alebo inak povedane kvasinky...je mozne, ze si to chytil od priatelky, opytaj sa jej ci ma nejake problemy aj ona, staci kupit canesten a natierat a nesexovat aspon 2 tyzdne...

ahacka

vies co ak sa bojis ist k doktorovy vyskusaj si ho natierat deckym olejcekom aviril sa vola taky modry a nieje ani drahy cca 1 e. Kupis ho aj v drogerke aj hocijaky iny ale decky aby nebol parfumovany ...ja som sice baba ale ja som tiez ran mala moju malickost strasne vysusenu az to bolelo a mala som pocit ako keby sa mi supala koza a toto mi perfektne pomohlo:D vyskusaj ...mozno pomoze a ked nie tak asi budes musiet ist fakt k doktorovy:(

mato xxx

pocuvas horkyze slize ???:D discipliiiiinaaaa disciplina musi byt!!!disciplina musi byt!!!disciplina musi byt!!!disciplina musi byt!!! pri analnom seeeeeeeeexee disciplina musi byt!!! :DDDD

core2duo

Samozrejme ze pravidelne aj niekolkokrat denne, neviem ci to nema aj na to vplyv ze som mal nedavno zapal mocovych ciet a bral som na to lieky alebo od tohe ze asi pred mesiacom sme s priatelkou skusali analny sex ci som tam nieco nechytil.