ako by som mala povedat priatelovy ze som v tom?

Príspevok v téme: ako by som mala povedat priatelovy ze som v tom?
Wanduska

potrebujem poradit mam 22 rokov,zijem s priatelom uz vo vlastnom .. sice malickom domceku.Ked sme sa bavievali o babatku tak povedal ze nechce ze este je cas ... a tak nakoniec som ho ukecala ze by sme vyskusali robit babo tak cca za rok... Zabudla som napisat ze je o rok mladsi,ale zase rozumovo je aj na viac.. verte hlavu ma dobru tak v rokoch nevidim problem.Ked mam menzes tak sa vzdy spravy domna to je u nas samozrejmost .. nic z toho nikdy nieje,ale teraz ma prekvapil ze sa domna spravil a to som ho o to ..ako je to u mna bezne,, ani neziadala ... sice mal trosku vypite ale on vie co robi to nemozem povedat ze nie .. bol uz aj v horsom stave a vzdy ho vytiahol vopred .. no zrovna mam plodne dni a on sa do mna spravil .. no bola som ako dost prekvapena.. na druhy den sa ho pytam ze vies o tom ze si sa do mna spravil? on povedal ze ano vie o tom.... ja by som teda chcela babo velmi ale nejde mi dohlavy ze sa teda domna spravil ked on este nechcel..lebo mame pozicky a tak... no a teraz som zmetena ze ak budem tehotna ako mu to povedat ze ci bude rad alebo nie ... ja snivam o tom ako mu poviem ze budeme mat babo a ze sa z toho obaja naraz strasne potesime:D ale ja neviem som strasne zmenena a bojim sa toho ze zle zareaguje :( ze nebodaj odpadne alebo co... keby naahodou som by som mu to chcela tak jemne a pekne povedat aby sa potesil ... no neviete poradit ako na to? viem ze je skoro ze na to myslim a pritom este ani neviem ci som tehotna... tak ale dufam ze vsedko dobre dopadne :D a dakujem vopred aj za odpovede.