postinor otazka

Príspevok v téme: postinor otazka
boris22

zdravim mal som zvlastny silvester a veci okolo toho porusili sme s priatelkou tolko veci ze fuuu :)
tak za prve: mali sme spolu sex a praskol nam kondom a ja som sa spravil do priatelky,cca o 10hodin priatelka mala v sebe uz prvu tabletku postinoru o dalsich 12hodin dalsiu,pila zaroven popri tom aj alkohol ,vadi alebo nevadi? a zaroven sme aj mali nechraneny sex asi trikrat o den neskor ale vtedy som sa do nej ani raz nespravil ,co si myslite aka je sanca zeby mohla byt tehotna? a este otazka kolko dni po postinore je dobre si spravit tehotensky test?

vychutnavacka :-)

Juj, to aj ja som raz bola taka sprosta, najprv postinor a potom dalsi nechraneny sex...Pozri, sanca je mala. Postinor na ten prvy sex by mal zabrat, na tie tri zvysne si sa neurobil a keby tam aj nieco vniklo, ten postinor v tele este stale robil sarapatu nejaku...Ale poznam zeny co po postinore kocikuju...Radsej nasadte hormonalnu antikoncepciu, menzes bude mat tak 3-4 dni, nebolestivy, prsia velke :-) a nebudete sa musiet bat. S tehotenskym pockajte 10 dni, tie co slubuju menej su nepravdive.