Chcem mat sebavedomie a krasne telo

Príspevok v téme: Chcem mat sebavedomie a krasne telo
Luckatucna

Ahojte mam 23 rokov,167 cm,vazim 69kg,miery :
prsia : 100
pas : 75
boky : 103
Nie som stihla,ani pri sebe ale mam dost nadvahu min.10kg a asi aj viac.Vzdy som si hovorila,ze vyzeram este ok,ale uz som si povedala dost.Chcem nosti krasne rifle,obtiahnute tricka,svetriky a nemusiet sa hanbit za prekypujuce sadlo na bruchu,za velky zadok.
Idete niekto do toho so mnou?
Moj ciel je schudnut do 1.10 na 66kg.Potom pomaly pokracovat dalej.Ale potrebujem na zaciatok niekoho k sebe,s kym si budem kazdy den do 1.10 pisat a podporovat sa v chudnuti.

Janeta

Si mladá a nerob si starosti z toho. Uprav si jedálny lístok, nejedz tučné a sladké jedlá a daj si viac prirodzeného pohybu. Cvičením si len upevníš svaly a tie sú ste ťažšie ako tuky. Prečítaj si na NOVEJ LÍNII o tom...www.chudnutie.aloeimfo.sk

stihletelo

Na znamost sa dava....
pridajte sa ako ja do programu k stihlosti za akciovu cenu 1 EUR
ale je to len pre prvych 1000
Potom to bude stat 100 EUR
Baby vyuzite to teraz ked to za 1 eur

jedalnicek, cvicebny program, doplny vyzivy ... no komplet
mail cestakstihlosti@gmail.com

luckaaaaaa

neviem ake su pravidla tak neviem co vsetko mam pisat :) ale tak ako som vravela ja sa nejdem sustredovat na kontrolu jedalnicka, skor na to cvicenie, tak ak chcete mozem tu pisat aj ako sa mi podarilo sportovat za ten den :)

luckaaaaaa

mam 24rokov, vyska 178cm, vaha 62kg. mojim cielom je vytvarovat si postavu, ak sa podari schudnut na 60 kg tak budem len rada :) ale nieje to moj primarny ciel...mojim problemom je ze sa neviem donutit do cvicenia a to chcem zmenit. takze v skratke, moj ciel : cvicit, cvicit, cvicit :)
jedalnicek moc nechcem menit, nikdy som nedrzala ziadne diety a nejak si to chcem udrzat