Kríza vo vzťahu, či už mám toho dosť???

Príspevok v téme: Kríza vo vzťahu, či už mám toho dosť???
Lienkoo

S priateľom žijeme spolu už rok, na občasné hádky celkom fajn..Len už mám plné zuby toho, že pri hádkach ustupujem len ja..a stále mu musím dať za pravdu, veľakrát aj kvôli tomu,aby bol pokoj,aby sme sa nehádali tak musím ustúpiť ja aby skončila hádka. Rýchlo sa nahnevám, pohádame sa, ale mňa hnev rýchlo prejde..Až do predvčera...Šli sme na jarmok, že si spravíme pekné poobedie..ani sme tam poriadne neprišli a už mu volal jeho / náš kamarát, že či prídeme k nemu..priateľ, že jasné do desiatich minút sme tam..Dosť sa ma to dotklo, on na to, že ho oklamal, že nič sa nedeje..V priebehu ďaľšej hodinu mu kamarát volal 4 krát, že kde sme..Super..Keď sme odchádzali z jarmoku, začalo pršať a riadne sme zmokli..V aute som mu tri krát povedala, že k nemu nechcem ísť, lebo mi je zima a som celá mokrá..nakoniec ma ukecal, však čo pre neho nespravím, nie? Cestou sme sa kvôli jeho kamarátovy dovadili, načo som vystúpila z auta..Frajer odišiel za tým kamarátom k nemu domov a mna nechal bez penazí stáť v tom daždi..potom som šla za ním, lebo bola fakt kosa aj on mi napísal, že mám prísť..ako som prišla ku kamarátovi,tak kamarát začal po mne hučať že čo sa hádam a neviem čo..vyletela som aj ja a odišla som. Frajer ostal tam, ani ho nenapadlo ísť za mňou a to vedel, že vonku prší, nemám pri sebe peniaze a pešo mám domov hodinu..a teraz sa čuduje prečo som nahnevaná..preto, lebo predo mňou uprednostil kamaráta, nešiel za mňou..Fakt ssom nahnevaná a dotklo sa ma, že uprednostil kamaráta a nie mňa..Len on si nechce priznať pravdu, nechápe, že sa ma to dotklo..rovno mi povedal, že sa mi nemá za čo ospravedlňovať..Ja fakt neviem, čo mám robiť, úplne sa vo mne niečo zlomilo..rozísť sa, trucovať, nechať zase jemu za pravdu..PROSIM poradte mi niekto čo mám robiť. Ďakujem

zuffi

ja mam tiez priatela, ktory sa nikdy neospravedlnuje, lebo on je presvedceny o tom, ze on kona vzdy spravne a chyby vzdy robim ja

bodocka

presne tak, nesmies ustupit a aj mu to pekne krasne povedat. to co si o nom myslis, ze vzdy musis ustupovat len ty atd.. cajik dobre napisal:) skus sa s nim nebavit dokym nepochopi ze on je na chybe, nech sa aj on premoze. ale ak bude taky ako teraz, tak to fakt nie je dobre pre zivot vo dvojici. mozes sa citit utlacana a dalsie veci s tym spojene...

cajik

No mozno zacat tym,ze tentoraz neustupis :) nech si zvyka. Ale myslim si, ze pokial nebude schopny pochopit a PRIZNAT si ze ON spravil chybu a ospravedlnit sa, tak za moc nestoji,prepac

Lienkoo

Dakujem, ste zlate :)Mam pocit, ze ma uz pri hadke neberie vazne, a je si mnou isty, ze ma to vzdy prejde..viem si obhajit svoj nazor, dost hlasno, ale aj tak..ako mam dosiahnut aby ma bral vazne?

bodocka

samozrejme mu uz nehces ustupovat, ked vidis ze on sa zle zachoval a este sa ti nechce ani ospravedlnit. myslim, ze to nie je dobry znak. nezda sa ti sebecky? mne ano. stale si mu ustupovala co nie je dobre. ale teraz neustup. to ti bude robit potom vzdy. nedaj sa mu teraz a uvidis aky bude. lebo ak sa mu budes stale podvolovat, nebudes stastna. a ak ma byt vzdy takyto, radsej takeho nechaj. musis byt sama sebou. to je dolezite.