Transparentný púder

Príspevok v téme: Transparentný púder
summer25

čafte holky, prosím Vás poraďte nejaký dobrý transparentný púder...Ešte som žiadny neskúšala, doteraz som používala Astor Antishine, ale chcem nejaký bezfarebný, pretože mám v každom ročnom období inú farbu pleti (v lete tmavá, v zime bledá...)A naozaj tvár len zmatní? - aby som potom nebola biela ako stena:))Pozerala som v DM MaxFactor - máte s ním nejaké skúsenosti??

cajik

Mala som inak problem najst transparentny puder. Este som si akruat vsimla ze Dermacol mal nejaky. Ale inak NIC. Chcela som si povodne kupit nejaky mineralny,lenze tie su vsetky "farebne" a ako sa poznam tak na mojej mastnej pleti by to pocas dna vytvorilo len flaky.. takze ostavam nadalej pri transparentnom :) a som velmi spokojna

mnamka257

ja som tiez fakt veelmi spokojna s miss sporty pudrom.dobry je vraj tiez puder od loreal, ale ten je trochu drahsi.a tiez nemam rada baby ktore nadavaju na miss sporty.podla mna je to dobra kozmetika púre mlade baby , ktore zacinaju s malovanim, alebo aj pre pokrocile, ci expertky.ja napriklad nie som spokojna s maybelline

cajik

Ja mam miss sporty. uz cca 3 roky a maximalna spokojnost. Pozor lebo teraz sa sem nahrnu baby co budu nadavat na Miss Sporty :D