kvasinky a protikvasinkova dieta

Príspevok v téme: kvasinky a protikvasinkova dieta
cocci

Drzim tuto brutalnu dietu uz 8 krutych dni. Kedze milujem sladkosti, celozrný chlebík s maslom a sunkou aj vyprazany rezen so zemiakmi, je to pre mna nocna mora. Napriek tomu sa snazim. Ale trapia ma nejake veci s tym spojene. Kedze nemozem mlieko ani syry (ktore mam tiez velmi rada)a ryby velmi nemusim, bojim sa o to, ci budem mat dostatok vapnika. Ako to riesite? A okrem toho som dost schudla - 5kg za tyzden. Mam obavu, aby som si tou dietou nesposobila viac skody ako uzitku. Mate niekto skusenosti? Poradte nejaku dovolenu maskrtu.

kaciatko7

treba vydrzat, lebo aj jedina dietna chyba znizuje ucinnost protikandidovej diety. okrem toho, mliecne vyrobky nie su dobrym zdrojom vapnika, ovela lepsim a lepsie vstrebatelnym su strukoviny, brokolica, mak, orechy...a tie popri tejto diete mozes konzumovat. chystam sa ju tiez drzat, myslim, ze na tom nie je nic brutalne, lenze chapem ta, kedze si predtym jedla ako pises. ale stoji to za to, ked zbavis svoje telo plesni, kvasiniek, pocitis ten rozdiel. to, ze si schudla, je dosledok, ze sa zbavujes bordelu z organizmu. napis, co jedavas teraz. a pi vela vody, cistej nebublinkovej. neboj, zvladnes to, len s nou neskonci a vydrz.

Elwine

Aaaa boze ani mi nehovor :) protikvasinkovu som drzala vyse mesiaca, vlastne cely jul a cast augusta... ale ja som jedla normalne ryby, maso a najma vela zeleniny a celozrnne cestoviny... nemyslim si, ze za to obdobie, ake budes drzat tu dietu - par tyzdnov - ziskas deficit vapnika, predsalen mas urcite v tele nejake zasoby...