cesko - slovenska SUPERSTAR

ajaXXXX

myslim si ze su proti slovakom zaujaty akoze porota a hlavne \"zlata\"dara Staru s Lacha zneistila ako sa len dalo zato ben nespieval skoro vobec..............takže o com to je?????

Odkaz

Ked po vcerajsom extra vykone nevypadne Ben tak uz potom nechapem tieto narody bud su ludia hluchy alebo hlupy inak si to vysvetlit neviem aj ked by tu bola este ta moznost ze cele vysledky su manipulovane ako skoro v kazdej v sutazi v dnesnej dobe.A na hodnotenia poroty ktore vcera odzneli nemam slov az som sa cudovala ako vobec mohli ospevovat nieco co sa sotva na spev podobalo.

salatka

podla mojho skromneho nazoru spevu nedava moc ani ben christovao ci ako sa to pise :-d ten tam uz davno nema co robit ... a ak smajdu mozem .. ten mi je sympaticky ..pekny clapec to je .. ale hlasovo je dobry chodur a aj ten maly bendig .aj ked je afektovany hrozne ...

alicka--

Baby mate pravdu,Smajda vie ako na pubertacky a mozno ze aj vyhra .Ta krpata je Bagarova spievat nevie .Chodur je dobry.No a Darinka ,Kde by na nu mali Madona,J.Lopez ,ona je star!!!!

ramirka

jajka to si vystihla s darinkou ale nebojsa na madoninom mieste by velmi rada bola ved u nas sa hra na mega star ale hlavne ze ju kritizuje o sto sest..