cesko - slovenska SUPERSTAR

ivvka

Fakt ta superstar je o tom ako kto vyzera a uz si myslim ze aj porotcov to stve ze je to tak .Napr.Leona famozny hlas no co uz ale nevyzliekla sa pred kamerou ako napr.Smajda.Ja si myslim ze vela na tom celom pokazila aj Istvancova so svojim unikatnym otcom.Nebudem sa cudovat ked teraz vypadne Chodur co ked ma krasny hlas ale nie je krasavec .Tak pubertacky do toho zvolte si svoj sex symbol.

Odkaz

Nepaci sa mi o com ta cela superstar je tu u nas a v cechach malo by to byt hlavne o speve a nie o sympatiach a u nas ludia hlasuju za ludi co mozno vyzeraju dobre ale spivaju strasne mizerne myslim ze by sa mali uvedomit a ked nie tak sa potom neoplati robit u nas take sutaze pretoze aj tak vyhraje ten kto si to nezasluzi a nic z toho potom .zaujimave ze v kazdej inej krajine si vedia vybrat superstar podla spevackych kvlit len u nas sa to neda.je to trapne proste.

martina500

Presne.sutaz vyhra Ben lebo je pre pubertiacky sexi cool a neviem aky uzasny.Ja si myslim ze dievcata spievaju lepsie.Mne sa strasne pacila Leona Senkova,Nikoleta Balogova ale AJ Marketa Konvickova.Skoda ze su tam len dve dievcata.Velmi ma prekvapilo ze vypadla Leona,typovala som ze bude s Chodurom vo finale.

mimi21

Tato sútaž vobec nie je o speve ako sa tak na to pozeram- tiež ma štve že vypadla Konvička a Leona, nechapem čo tam robim ten Bem a tiež Bagarova. zato že je mila pekna neznamená že ju musia vychvalovat ked tie vykony su slabe

alicka--

POcuvajte ma ten Ben asi bude super star ved sa o to tie pubertiacky postaraju.Zatial vsetci dobri vypdanu skoda Leony.

ivvka

Skoda hlavne Marketky.Mohol vypadnut este Ben .Ale pravdepodobne vyhra aj super star.Tie pubertacky ho miluju a kaslu na to ze nevie spievat ,hlavna vec ze je IN.Ide ma slahnut ako vrieskaju pred podiom ked spieva.

ele

Ben tam bude este dlho, kedze vsetky pubertiacky nanho minaju kredit. Suhlasim s nazorom ze skoda Deborah, bola naozaj jedinecna, no A. Kraft-slabota, mala sice zaujimavu farbu, ci co to bolo, no mala uzavrete hrdlo, nemala hlas..