Co konkretne vam zabralo na vyrazky?

simka111

Treba zistiti príčinu. U mna su problemom hormony. Antibiotika som odmietla, antikoncepciu tiež. Takze idem prirodnou cestou. Ked mi to nepomoze, zajdem ku koznej a budem pouzivat to svinstvo ako niekedy Skinore atd...

Treba upravit stravu, obmedzit mlieko a mliecne vyrobky, cukor a bielu muku. Dôležitý je dostatok ovocia a zeleniný, zdrave tuky a dostatok tekutin. Zeleny caj, rooibos a bylinky.

Kozmetiku som vyskusala asi všetku..od drogerie, cez lekárne az po bio .. prirodna sa osvedcila najviac, no pozor na kokosovy olej, kakaove maslo a esencialne oleje, ktorými je prirodna kozmetika zvycajne ošetrena.

Navsteva kozmeticky je tiez dôležita, mne to velmi pomohlo

mamita1

nie je na tebe únavu badať?? to by som aj po potrebovala po prebdených nociach :D tiež niekedy vôbec nespím a ráno vyzerám potom ako mátoha :D

kolacikova

..je to roky dozadu čo som tiež kupovala kadečo..ak kozmetiku v akcii len skrz cenu..júj aká som bola naivná, že to mi pomôže..posielam ti klaudusinka značku, čo používam a táto rada by ti mohla pomôcť.. www.annemarieborlind.sk ...je to dačo cez dva roky, čo si ju objednávam, ale inú radu a polepšilo sa mi..nevidieť na mne známky únavy..takže môžem seriály pozerať aj do noci..a ráno som svieža ako rybička, teda aspoň na pohľad..:D ..teraz je to stokrát lepšie jak predtým, keď som na týchto veciach šetrila..

siminii

Podľa vône? Na to by som sa nespoliehala, to už som sa neraz oklamala, pozeraj si pri výbere kozmetiky zloženie, certifikáty ak ide o prírodnú kozmetiku a samozrejme, že musíš to prispôsobiť typu pleti. Či je mastná, citlivá, suchá alebo aká.

klaudusinka

- myslíš akože značku alebo čo? používam rôzne značky, podľa toho čo sa mi zdá lepšie, aj cenovo výhodnejšie, mám rôzne značky v kozmetickej taštičke, ale často po pravde si vyberám podľa vône :) -

ZemanuelaZ

toto je viac ako pravdepodobne, ze ti to sposobuje kozmetika. Keby ti vyhovovala tak by si nemala takyto problem. Pouzivas teraz prirodnu kozmetiku alebo aku?

klaudusinka

- byorn o tomto, čo píšeš som už aj ja veľa počula, ale neplatí to na každého, mne napríklad to nič nepomohlo, ja už dúmam, či mne nerobí zle kozmetika, ktorú používam, či tam nie je problém, lebo stravu som si upravila, kopu som toho vyhodila a zmena žiadna -

Byorn

Nikdy by som to nepovedal, ale mne velmi pomohlo keď som prestal piť mlieko. Je o tom dosť článkov na internete tak kto chce si dohladá.

maryen

To si akože brala nejako zvnútra? To si užívala alebo ako? Na tieto veci má vplyv aj kozmetika, akú používame.

9titinka5

treba vyskusa nieco protizapaloveho charakteru, uzivat vnutorne, mne celkom zapalene vyrazky sa stiahli ked som uzivala R-Alfa kyselinu liponovu , mala som od sunday natural