milenky...chlapy čo si o nich myslite?

mariannka.

Bola som milenkou ženatého muža 2 roky. Zaľúbili sme sa do seba a nešlo z toho vzťahu von. Aj keď mi rozum hovoril áno, srdce nie. Rozviedol sa s manželkou a zosobášil sa so mnou. Žijeme spolu 16 rokov, máme deti a sme šťastní. Píšem to preto, lebo sú tu názory niektorých ľudí, že muž si svoju milenku neváži a pod. Myslím, že keby môj (už) manžel si ma predtým nevážil, tak by sa nerozhodol radikálne zmeniť svoj život. Nezvolil by si život so mnou. No v našom vzťahu to bolo o láske a nielen o sexe a rozkoši.

nice........

Postoj ku vsetkym zivotnym situaciam je o moralke. Polemizivanie o tom aky je spravny postoj ku milenke a k nevernemu manzelovi je velmi tazka vec.Hodnotovy rebricek u kazdeho cloveka je iny. Tvori sa zivotnymi skusenostami a tuzbou bud po spravnych rieseniach ,alebo naopak. V tomto pripade ja osobne vidim u teba milenka.x dost velke sebectvo a zmysel pre klamstvo.Raz aj ty budes chciet ,aby tvoj partner mal jasne priority hlavne ked to bude ten PRAVY. Nechcem tu vznietit vasne a uz vobec ta sudit. Ber to ako diagnostiku. Vzdy sa clovek moze clovek posunut dalej a napr. uznat si chybu. Ja osobne neodporucam ziadnej zene ,aby bola milenkou pre vlastne dobro kazdej zeny i ked to je nemozne ,ze sa take nieco stane.Kazdy ma svoju cestu..............

smejo bejo

Ja si myslim ze milenka.x je osamela zatrpknuta stara dievka a este k tomu aj skareda. Nevie si najst normalneho partnera, tak aby neostala uplne na ocot, rozdava si to aspon so zenacom.

vzdelanie

milenka
chlap,hrdina,dub,stroj-slovensky jazyk
mnozne cislo chlap - chlapi
Tak to je velka chyba milenka ked chces mat chlapov a nevies to ani spravne spisovne napisat?

leeloo

tak tak jedna vec je ta ze clovek nikdy nevie ako dopadne.. moze si dupat a prisahat ze to nikdy nespravi, no .. osud je schopny to zariadit inak. Ludia co sa hnevaju a osocuju - vsetci sa toho boja, ze ich raz niekto, koho miluju podvedie. Vinnik bude pre nas vzdy ten treti, VZDY!
Aj ja mam strach, ze budem mozno niekedy stat na pomedzi - ma inu??? Ale je to prirodzene.. milujem ho a mam strach ze ho stratim.
Milenky si ziju fine. uzivaju si.. ale neuvedomuju si, ze raz sa naozaj zamiluju, budu s niekym zit, mat snim deti a potom pride tretia zena (presne ake boli oni predtym) a az vtedy pochopia;)
a ver mi, ze to bude velmi boliet.. lenze takto uz zivot zariadil, ako velmi ludom ublizis, take nasledky si casom odnesies.. :)
ps:od detstva do mna rodicia vstepovali jednu vetu "nerob druhym to, co nechces aby robili oni tebe"
keby to kazdy dodrziaval..hned by bol svet krajsi.
;)

jienie

milenka:
ked to tu tak citam teraz,nebude to nahodou tak ze sama nevies co chces?
prosim ta ani nemaj deti lebo by trpeli pri takej matke s takymi nazormi :(
a nebude to tak ze o teba chlapi asi moc nestoja? lebo taky zenac zakopne o kazdu ale slobodny si vybera..
a nebude to tak zae ked ti taha na 30 a mas take reci ze mas milenca a ze ho nelubis a cakas na praveho ?! a ze jeho zena v robote riesila ze on ju uz nepritahuje tak teraz sa citis ty fajn ze ho pritahuj? ze si akoze dobra aspon v niecom?
a nebude to vsetko tak ze mozno na teba uz ani nikto necaka... len ty cakas a cakas ze pride niekto lepsi , niekto aspon o cosi lepsi ako tvoj zenaty milenec,
tak tento chlap sa urcite kvoli tebe nerozvedie neboj,ten sa rozvedie ale kvoli dalsej :)

AdamKrt

Alana:

a preco sa bojis, ze zostanes sama ? Ved si v najlepsom veku. Povedal by som, ze muzi povedzme od 28 do 45, ci viac by mali o Teba zaujem bez problemov.

Sam mam napr. o 5 rokov starsiu priatelku a nevadi mi to.

milenka.x

aj ja mam deti rada no neviem si predstavit mat svoje a mat ho 24 hod denne.možno je to v tom že už dlhšie žijem sama a zvykla som si na to.čo kde dam tam to mam a tam to aj najdem.musim teraz utekat pracovat tak sa hadam ešte niekedy porozpravame.pa

saskia32

jasne, mas pravdu, len mi to tak napadlo. kazda sme ina. ja som po dietati tuzila uz v 20 tke, no az v 30 sa mi to ako-tak podarilo. a neviem si predstavit, zeby som nemala dieta. to je pre mna zmysel zivota.

milenka.x

ja som z nikoho neurobila polosirotu...ten ich vztah nefungoval už pred tym a ja nemam zle svedomie.saskia,neviem ale žene asi citi že je na babo pripravena no mne je takto fajn...hoci deti mam rada