milenky...chlapy čo si o nich myslite?

SugarLips

silvia, myslis, ze za to, ze zvierata neziarlia su primitivnejsie ako clovek? Co ak je to trosku naopak, moja mila, co ak ten NAS pocit je ten primitivnejsi? Nie je im dobre tak ako su? Ked im je partner neverni tak sa tym netrapit? Ludia maju VYSSIE CITY? A co su ludia? Za to, ze si uvedomuju svoju existenciu v case a koncept "vcera, dnes a zajtra" im nerobi problem, tak ako zvieratam, za to su zvierata primitivi? A z coho si vzisla ty? :) Z coho mas sexualny pud? Zato, ze kultura nam ho ohranicuje a zakazuje, za to, ze nas naucila ziarlit, nemusi sa jej kazdy podriadit. Tym, nechcem, aby si niekto myslel, ze ja spavam ako pes s kazdym. Mam svoju uroven. No nemyslim si, ze je zle mat lasku, ktora moze mat prekazky.

fialocka_7

v poriadku stebou sa fakt nedá normálne baviť.....ja som v poslednom príspevku napísala: ok je to tvoj názor (tak načo píšeš že som nereagovala)
ja nikomu svoj názor nenútim,to že niečo napíšem - je tiež -môj- názor...koľko máš vlastne rokov?
a moje "údajné"vzdelanie? do toho sa nenavážaj,prosím,som hrdá na to,že som to zvládla a zvládam,vážim si samu seba,lebo ver,je to makačka..........pekný večer!

jajka001_

definuj dušu :) podla mna, ak mame dušu my, maju ju aj zvieratá. to že si nevieš pokecať s delfinmi napriklad a nevieš, aky maju citovy zivot neznamena, ze ho nemaju

sillvia

nehnevaj sa, ale zda sa mi, ze si trochu vztahovacna a panovacna, snazis sa nasilu vnutit svoj nazor, a v podstate sa bavime stale o niecom inom, najprv to boli zvierata, ked som ti to uz aj vysvetlila ako som to myslela, nereagovala si a chytila si sa niecoho ineho a nakoniec ma chces presviedcat o svojej dobrote, a ludskosti, laske k detom, ano dobrocinna cinnost a to sa ani nepozname, tak naco :) prepac, ale mozno sa mi nezdaju tvoje prispevky k urovni tvojho udajneho vzdelania. moj dojem.

fialocka_7

sillvia
ty mas nejaky komplex menejcennosti alebo co??? ok,je to tvoj nazor.....a nenadavala som ti!!! si precitaj este raz vsetko ....a nic som sa ti nesnazila opisovat a uz vobec nie sa vyvysovat!!!to nikdy!!! ani ty mna nepoznas,nikdy som sa nad nikoho nevyvysovala,dokonca moje sebavedomie bolo dlhe roky uplne male,ajked na to nebol dovod....milujem deti,(dobrych) ludi, prirodu,zvierata,tak nepis -sorry ale zase take somariny ze cim vyssie vzdeĺanie tym nizsia ludskost!!!to zavisi od konkretneho cloveka a jeho povahy.....

sezamka

Samozrejme, ze zvierata nemaju rozum, je to hlavny rozdiel medzi zvieratom a clovekom. Odporucam si pozriet viac vedeckych, prirodopisnych filmov. Riadia sa iba pudmi a instinktmi. Zvieraci prejav "lasky", je tiez len instinkt...

sillvia

fialocka, stale mi nadavas, ja som tvoje prispevky nenazvala primitivnymi, to, ze som napisala svoj nazor, a ty zdielas iny, neznamena, ze je ten tvoj prvotny a spravny, neda sa vsetko z jedneho prispevku vydedukovat aky je clovek, vobec ma nepoznas, a ktovie, mozno mam mnoho spolocneho s tebou, ale ty si ma odsudila, a vkuse sa tu so mnou hadas, a neviem o co ti ide, nepochopila si, ze ja som presne pisala k tejto teme, v suvislosti so zvieratami, vysvetlim, chcela som tym povedat, ze zviera nema tolko rozumu, aby "ziarlilo" na svoju "druzku" s ktorou sa aj tak nikdy neozeni, lebo zvieratka taketo veci nerobia, nemaju zavazky, ani nic podobne, nemaju dusu, nemaju svedomie a aj ked sa stretnu dvaja "sokovia" zviera rychlo zabudne, kdezto clovek sa pre taku napr. neveru trapi aj niekolko rokov, dufam, ze ma uz chapes, co som tym asi tak chcela povedat. a zatlieskam ti za tvoj uspesny zivot, ktory si tu PODROBNE popisala a UBEZPECILA ma o tvojom zmyslani. tym sa potvrdzuje pravda, cim vyssie vzdelanie, tym vacsia neludskost, a vyvysovanie sa.

jajka

sama si volila cloveka, a ano myslim si, ze je clovek viac, pretoze ma dusu.

danielkka

tyrusqa,
ked je v tej studni dobre, tak preco by som neskocila?? haaaa? sak ty by si tiez potom skocila... či??