milenky...chlapy čo si o nich myslite?

long island

Ja som si dokazala odkomunikovat aj to :) ved sa preboha spytam, ze co sa mu na nej paci a podobne. Spytam sa, co ho s danou holkou spaja, aky je medzi nimi vztah. Ja nemozem ocakavat, ze mu splnim vsetko, co on potrebuje, nemozem byt vsetko.

long island

hmm, neviem kde si sa u mna docital o suvislosti: "nesexovat s vela ludmi rovna sa trpiet zivote", lebo to som nenapisala. Ja som nemala vela partnerov sexualnych, no pacia sa mi ludia a nikde nemaju na cele napisane, ze maju priatelku, alebo tetu, ci stryka...a vobec, mne sa paci ten clovek a nie jeho osoby z okolia. Tie ma zaujimat nemusia.

Ako sam hovoris, chyba nas vsetkych je, ze my si myslime, ze mame hladat toho jedneho praveho partnera, toho super vyhovujuceho a potom, ked pride niekto kto ma nejaku vlastnost lepsie vyvynutu ako nas sucasny, tak pride to stare rozhodovanie. Ale preco? Ked si napriklad dvaja vo vsetkom rozumeju a maju spolocnu rec a vizie, no uplne napr.v sexe im to neklape, podla moralnych sablon (az ma naplo), sa musia rozist, lebo to "nie je ten pravy partner". A co takto si najist milenca a byt stastny? (Moja babka a dedko, 40 rokov manzelstva, laska az do dedkovej smrti pred par rokmi)

ixyzet

a nie vzdy sa daju veci odkomunikovat a vyriesit, je velmi naivne mysliet si o svojom vztahu, ze je bez chyby, len preto, ze dvaja si to "odkomunikuju", ak sa mu uz nebude chciet komunikovat, lebo bude komunikovat znova s tym "lepsim", som zvedavy ako si to odkomunikujes.

long island

a jasne ze su v zivote aj ine problemy a ovela horsie, tak preco potom ludia nevedia s takymto niecim zaobchadzat? Nepaci sa mi nieco? Tak si to s partnerom odkomunikujem a dohodneme sa.

ixyzet

je smiesne, ako si poniektori myslia, ze ak si neuzivaju takymto sposobom, ze v zivote trpia :D :D :D nieje tazke vediet si uzivat s roznymi muzmi zenami, vyskusat co najviac, to vie predsa kazdy, ale nie kazdy vie posilnovat vztah, ci v sexe, al. manzelstvo a pod., popripade vediet ferovo ukoncit spolocny zivot, a ist za tym "lepsim", ktore sa nakoniec vzdy ukaze ako znova stereotypny hnus, a tak sa ide znova dalej za tym "lepsim" ale takto to nenajde clovek nikdy.

long island

Myslim, ze nebude nik trpet kvoli mne, ale kvoli neuprimnosti v danom vztahu. Ja uz za ich problemy nemozem. Ja mam s ludmi korektne vztahy. Ak sa zena s muzom dohodne na vernosti oficialne a on porusi svoj slub, tak je hlupy, ze slubil nieco take. No ak maju veci riesene aj alternatine, tak nemusi byt o utrpeni rec.

ixyzet

tato tema je o milenkach, a na tie som aplikoval svoj prispevok,

nie neprisiel som na tento svet trpiet, ale ani nechcem aby kvoli mne trpeli ini ludia, zvacsa blizki ludia,

kazdy ma zivocisne pudy, pisal som o tom, je to vecou zdrzanlivosti a najdenie vlastnej sily na ovladanie sa,

ak sa dvaja slobodne dohodnu? a kto sa dohodne s tou osobou, ktora je podvadzana?

ludia su rozni, niekto si nepotrebuje takymto sposobom uzivat, pretoze ten kto si uziva nakoniec aj tak zisti, ze su v zivote ovela dolezitejsie veci, ci problemy,

ak nato niekedy pride.

long island

ixyzet
"no ved to samotne uzivanie je uz zle" NA TO SI ODKIAL PRISIEL? Ty si sa narodil na tento svet trpiet, neuzit si zivot, byt v askeze?
"co ste zvierata"
PRECO SI MYSLIS, ZE NEMAS ZIVOCISNE PUDY? LEBO ICH VIES ZAHNAT MOZGOM? A POTOM UZ AKOZE NIE SU PRITOMNE?
"incest, znasilnovanie a ine veci by clovek nemal zabrany robit."
tO NEMAJU PODAKTORI DODNES, ANO AJ JA ODSUDZUJEM VYNUTENY SEX, LEBO NIE JE SLOBODNY. nO POKIAL SA DVAJA SLOBODNE DOHODNU, TAK CO POTOM?

ixyzet

no ved to samotne uzivanie je uz zle, nici ludsku dostojnost, co ste zvierata? to keby kazdy tak robil, incest, znasilnovanie a ine veci by clovek nemal zabrany robit.