Poradňa zdravia

adusa989

ahoj mam problem a neako si neviem rady.Dufam ze mi poradite.Vecer ked idem spat a uz sa mi uvolni telo a zda sa mi ze uz zaspavam sa strhavam pretocim sa trochu sa pohybem a znova sa snazim ulozit spat a potom to pride znova zasa sa strhnem ato az tak ze sa zlaknem.Neviem co to je uz som sa chcela objednat ku neurologicke ale mozem az 15. buduci mesiac preto vas ziadam o radu.Asi pred rokom som uzivala antidepresiva lebo si mysleli ze mam tetaniu ale ta sa nepotvrdila tak som z liecbou skoncila.Beriem magnezium a bekomplex forte.Mam aj stale nizky tlak ,hoci pijem vela vody.Ak mozete poradte mi prosim co to moze byt. DAKUJEM VOPRED adusa.

koštialko

brelly2 ak maš take zdravotne problemi tak si pozri temu: otazky na RNG a kľudne mu napiš. Iste ti poradi. Drž sa a skore uzdravenie..

brelly2

ahoj mam 21 rokov som 3,5roka po porode posledne 2roky mam zdravotne problemi som stale hora momentalne som chora asi 2mesiace v kuse stale sa mi objavi nieco nove a uz akosi nevladzem je to aj zataz na moje nervi... zacalo to mononukleozou opätovne sa mi vracia Absces na mandliach co mi bolo doporucene ich vybrat no mam strach ked doliecim mandle mavam silne bolesti hlavy pocity unavy a pocity horucok ale teplotu nemam mam nejake Sistemove ochorenie klbov cim to asi vsetko zacalo nemam to liecene mam pocit ze si mi neveri doktorka... v januari mi robila testi nasla mi boreliozu toxoplazmozu lieky alebo nieco vobec nic mi nedala... stale mam akne na tvary az hnisave vriedky mavam za usami hrcky ... a najnovsie mi kompletne napuchla pera vyzeram ako by som mala napustene kolagenom.... prosim skuste mi pomoct lebo uz neviem co mam robit nemozem poriadne fungovat a venovat sa dcere ..vobec nevladzem... dakujem

dusansl

Pre každého človeka hľadajúceho nedávno či skôr stratené zdravie mám radu.
Obnovenie zdravia je vo Vašich rukách.
Možno pred dlhšou dobou ste nevedomky vytvorili vo vlastnom tele podmienky, ktoré viedli k pruche energií JING a JANG.
Následne ste po krátkej dobe zaznamenali hoci len banálnu zdravotnú príhodu. Možno to bola dva -tri krát zopakovaná nádcha , či \"prechladnutie\".
V skutočnsotito boli prvé príznaky vznikajúceho deficitu výživy pre Vaše telo.Jedna s ciest ako takýto deficit vzniká je zanesený črevný trakt.
Ako sa výživový deficit prehlbuje, tak pribúdajú aj nemoci. Dá sa predpokladať , že po zdanlivo banálnych môžu prísť aj vážne.
Zvrátiť tento stav je možné len dosiahnutím porušenej rovnováhy oboch energií, po slovensky by sme ich mohli pomenovať aj energiami telesnej a duševnej.
Viac o probléme uvádzam na www.cestakuzdraviu.sk