Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aký čaj?

lulumba12

pravidelne pijem rooibos caj, necukreny. mam rada aj bylinkove - mata, rumancek, salvia, lipa. tiez bez cukru. pijem ich od chuti, akurat tu salviu pijem len ked ma boli hrdlo, inac nie. a mam rada aj ovocne - s cukrom aj bez :)

za8icka

tak ja kazdy den pijem zihlavovy caj pretoze mi velmi chuti a uz som si nan navykla. Dalej melisu a matu. Potom mam rada take tie miesane, kvety a susene ovocie a pu-erh.

Nejako nemusim zeleny caj a cierny, tie mam fakt vynimocne.

No a vobec necukrim lebo mi potom caj nechuti

vlockaa

ahojte. ja mam hrozne rada caje:) moj najoblubenejsi je z cerstvej materidusky a druhy naj je z jahodovych listov:) samozrejme bez cukru

ojka

pre .... a ostatných (:Pre zaujímavosť:
www.alinka.sk
myslím,že veľmi veľa ľudí nevie o tom,že tehotné,ženy by si mali davať na (bylinkové) čaje pozor.

xixiaa

Ja mám veľmi rada čaje, hlavne kadejaké bylinkové...ale kedže som teraz tehu tak si ich nemôžem dovoliť...ale sem tam si dám mätový alebo ovocný...Najviac mi chutí šalviový..pu-erh...a roibos

modrooká

ja pijem rooibos čaje,biely čaj,z ovocných čučoriedkový,čierné ríbezle,višne,bylinkové,ženské čaje,...striedam čaje lebo kávu nepijem,občas kapučíno.Aj to len väčšinou ked mám u nás kamarátku.Kávu nepijem odvtedy ako som bola tehotná.Vtedy som zo dna na den prestala ,ani mi nechýba.Caje pijem pravidelne každý den.

luculiiik

Ja už vyše roka pijem len čierny čaj. Ja si ho musím ocukriť (cukrím všetko, dokonca aj kapučíno 3 v 1). ;o) Varím si ho tak 3x denne. =) A pijem ho preto, lebo mi chutí. Veľmi dobrý je aj slivkový čaj. A podľa mňa je najhorší vanilkový. :)