Ako ich mám obmäkčiť aby mi dovolili psíka?

Príspevok v téme: Ako ich mám obmäkčiť aby mi dovolili psíka?
smejo4ja

Ahojte mám pomaly 19r.a veľmi túžim po psíkovi Maltézskom alebo Yorkshirskom teriérovi a proste s cenou a kúpou by ako nebol problém to by som si zaplatila a postarala sa o všetko. Vedela by som sa aj o to starať lebo po psíkovi tužím už veľmi dlho....ale stále mi ho nechcú dovoliť poviete ako och mám obmäkčiť aby povolili????

zuzic_

dobre moja...tak kym cakate na arinka zatial to neriesime s druhym...pockajte este a az ked uz nebudes taka smutnucka ked si budes ista ze by si chcela druheho potom to zacneme so spracovavanim rodicov dobre? zatial este pockajte teda...ked budes mat znova problem s presvedcenim rodicov povedz potom zacneme...drzim palceky a hlavku hore ok?

veveveveveve

vies o druhom havkovi sme sa este nerozpravali lebo stale cakame na nasho arinka velmi mi je za nim smutno a stale dufame ze sa nam vrati :(

zuzic

no to je mi luto:( nebud nestastna zvladneme to uvidis:) hlavu hore urcite ho budes mat:) no ja psika nemam ani by som ho mat nemohla keby som hned chcela ale ani nechcem:) no viem si predstavit ako je pre teba dolezity...
no takze teraz moja filozofia:D vies vyznam sa v rodicoch:P takze kedze ti ho dovolila znamena to ze proti psikovi nic nema...ak ti nechcem dovolit dalsieho chyba bude niekde inde..uz si sa rozpravala odkedy ti usiel ze ci budete mat dalsieho? co presne povedala?
ok, napisem ti postu ale mometnalne som tam neni takze len napisem a idem:)

tak

velmi Ti prajem, velmi Ta podporujem, namaj strach, ja som presvedcena, ze sa podari, budes mat vytuzeneho psika, zvierata su velka psychicka podpora, ...

veveveveveve

no mala som ho.dva dni spal normalne a v to druhe rano usiel ked mama isla do roboty a teraz nevieme kde je lebo uz ho nemame a nevracia sa uz asi 16-17 hodin a taky bol strasne zlaty ale vobec nevieme kde je ale predchadzajuci majitel ten ho nasiel a dal ho nam a ze vraj jemu usiel a vratil sa do vecera ale uz je vecer a stale tu nieje ja neviem porad mi nieco a ty mas psika a ake plemeno a aky mas nick na pokec?

zuzic_

no no pockaj..takze vlastne si ho mala a potom usiel? nevadi vymylsime neico neboj:) ale aspon vies ze mamina uz neni proti psikovi ked ti tohto dovolila ze ak ti ho nechce teraz povolit chyba bude nikde inde...ja ti rovno napisem na ten nick dobre?:)

vevevevevev

ahoj vcera nastalo velke prekvapenie mame rodinny dom a vela miesta pre psika a vcera nam suseda zvonila aj so svojim synom a drzali v ruke takeho krasneho maleho polrocneho psika aj z ockovacim preukazom a ja som sa cudovala preco ten preukaz ukazovala mojej mamine a potom sa ma mama opytala ci ho nechceme a ja som zostala zarazena ze mesiac nechcela o psikovi ani pocut a zrazu sa ma pyta ci ho nechcem?jasneee ze ho chcem tak teraz sa o neho staram a je mi aj luto ist do skoly lebo on stale ked idem prec tak mi je za nim smutno asi to bude velmi velke plemeno lebo uz teraz je vysoky ako dospeli nemecky ovciak a este ma len pol roka som velmi stastna ze mi ho mamina zobrala a diki za tvoje rady a tymas havka a moj niick je verka.verka ak chces mi pisat a teraz mi povedz tvoj nick :)

zuzic

juj ty si piatacka?:) tak to nebud smutna to neni zle ved piatakov beru len malicko tento rok, este vychodis zs a pojdes na gymnazium je to fajn stihnes si premyslet aky odbor vlastne chces atd...ma to aj vyhody ist na stvoroocne:) takze hlavku hore:) no mam 16 a prave som sa dostala na gymnazium:) no nie teda ano mam pokec ale nechodim tam moc ale ked chces kvoli tebe budem daj mi svoj nick ked chces:) nieco vymyslime uvidis:) takze bod 1, uz si sa aj tak narovinu rozpravala s maminou? tak ze ste si sadli a porozpravali sa ze tolkokrat ti ho naslubovala a tak ze naozaj ho chces budes sa onho starat atd...ak ano ako asi vyzeral vas rozhovor? co si povedala ako zareagovala ona co presne ti povedala? som expert v reakci rodicov da sa aj podla stylizacie vela zistit:P takze pekne pis a nezufaj:)