Ako ich mám obmäkčiť aby mi dovolili psíka?

Príspevok v téme: Ako ich mám obmäkčiť aby mi dovolili psíka?
smejo4ja

Ahojte mám pomaly 19r.a veľmi túžim po psíkovi Maltézskom alebo Yorkshirskom teriérovi a proste s cenou a kúpou by ako nebol problém to by som si zaplatila a postarala sa o všetko. Vedela by som sa aj o to starať lebo po psíkovi tužím už veľmi dlho....ale stále mi ho nechcú dovoliť poviete ako och mám obmäkčiť aby povolili????

:-Pbebe

tak to je fasa mas psa jazvecika ale seres na neho lebo chces psa s ktory by sa s tebou viacej hral... ty si co za ...no nechcem nadavat ked takyto postoj mas k tomuto co ak ten psik co si ho prinesies domov bude mat taku povahu ze sa s tebou nebude chciet hrat ze sa z teba tesit nebude a podobne? potom co s nim? prejde ta ako ten jazvecik...mozno keby si sa tomu jazvecikovi viacej venovala vybudovala si si k nemu vztah isto by sa k tebe spraval inak... si len decko a uz teraz lutujem toho psika ak si nejakeho domov donesies...ty len chces zivu hracku nie psa...fuj na take ako ty...

dedy

smejo4ja, na vek som sa pytala najma pre buducnost, takze teraz si v skole, a za rok? mas v plane ist studovat na VS? alebo ist pracovat? pokial na VS, je v tvojom meste? budes musiet ist na intrak, kto sa o psika postara?
mat psa je velka zodpovednost, preto skus porozmyslat, co bude o 1,2,5,10,15 rokov, pes zije dlho, kde budes v tom case ty? mozno bud fakt lepsie este rok pockat...
pes, pokial mu chces dat vsetko co naozaj potrebuje stoji dost vela (a cim vacsi, tym viac) (akurat dnes som dala 33€ za zradlo, a to nie je to idealne, ktorym by som chcla krmit, je to nizsia cenova kategoria, cize aj nizsia kvalita, ale ovela lepsie nez humus v style tesco granul, minuly piatok 18€ za ockovanie),a to su len povinne veci, nikdy nevies, ak necakane vydavky bude pes potrebovat (ten moj priblizne dalsich 30€ na cistenie zubneho kamena)
ale nechcem ta strasit, skor ti povedat, ze ak by si nahodou psika fakt chcela, tak pekne prosim, kup si psika s PP, pripadne si vezmi nejakeho z utulku, preco? o tom ti mozem napisat v dalsom prispevku ak mas zaujem

a pokial mas zaujem venovat sa psom, nemate v okoli utulok? karantennu stanicu? odkial si? skus obcas utulok navstivit a vyvencit psika, pripadne si ho vziat na cely den (ja som si tak niekdy brala jednu fenku, vyvencila som ju, svojho, venovala som sa im, hrala som sa s nou, a vecer som ju odniesla, u nas v utulku to slo), donesies psika domov a mozno si ho doma zamiluju, nikdy nevies ... ale vazne si najprv premysli, co bude o par rokov
viem ake je super mat psa a viem aj ake strasne je musiet ist na intrak a jeho nechat doma :(, i ked je o neho dobre postarane

.-)

ja ti poradim kasli nato, zo psy plznu sice asi nie vela a v kazdom obdobi inak ale predsa musis to stale chodit vencit ja nechapem co ta na tom moze lakat ale ak maju tvoji rodicia rovnaky nazor ako ja tak naozaj si neviem predstavit akoa bomba vec by ma k tomu donutila .-) pekne som porodil nie??.-)

smejo4ja

Ahoj Katka no ako ja som mame ukazovala fotky havíkov a bola z toho na mäkko ale neviem včera večer mi povedala že nechce doma psa vidieť. Tak ako neviem no som z toho smutná vieš ja by som ho aj tak až na Vianoce brala a keĎ presvädším mamu tak aj oco sa bude dať... len no neviem ale rozmýšlala som že ju budem s tým terorizovať tak vari povolí jaj

katka...

Skus domov nosit veci pre psika. Nejake misky, hracky, voditko. A uvidis ako zareaguju. A povedz im, ze uz mas vybrateho psika, ze aky je zlaty, mozes im ukazat aj fotku. Postupne ich na to pripravuj. Drzim palce.

smejo4ja

...ešte my bývame v byte veľký a aj môj brat by bral psa doma a toho jazvečíka máme trošku ďalej od bytu

smejo4ja

Ahoj Dedy a Katka tak ako študujem posledný ročník na stredne škole... a moja mama hlavne nechce psa že to smrdí a samé omáčky ale viem a myslím si že by si ho isto obľúbila. Možno by sa so mnou nebavili niekoľko dní ale ten havík by ich podľa mňa obmäkčil. Len ťažko bojím sa toho že ak sa rozhodnem a donesiem si ho na Vianoce domov že sa veľmi nahnevajú ale oni majú radi zvieratá. Máme aj korelu a aj psa jazvečíka a toho máme vonka ale to nie je pes na hranie a na maznanie asi tak a to ma hnevá... preto by som chcela niečo čo sa bude na mňa tešiť isto ma chápete.....

katka...

Ved preto som napisala, ze ona musi vediet akoby zareagovali, ak by sa pes zrazu objavil v byte. Ja napriklad viem, ze by mi to nepreslo.

Gill

A prečo ti ho vlastne nechcú dovoliť? Lebo ak máte napríklad malý byt, tak to chápem, že sa im veľmi nepáči.