Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco uz nebyvam zo vzrusenia mokra?prosim ak ste niekto na tom rovnako piste

Príspevok v téme: preco uz nebyvam zo vzrusenia mokra?prosim ak ste niekto na tom rovnako piste
milovna

prosim vas.ja si to neviem vysvetlit.boli casy ze som nenormalne mokra byvala a v poslednom case nemozem to ziskat spet.neviem si to vysvetlit,preco byvam sucha a pritom fyzicky som vzrusena.niekedy mi to pride uz ako taky blok v hlave ze ked pride na to,tak mi to prebehne hlavou a tym padom nezvlhnem.mate taky isty problem?viem ze existuju lubrig.gely ale hneva ma to ze uz som neni taka ako kedysi,[pretoze samu ma to vzrusovalo:-)dakujem

nikagold

ja mam ten isty problem, pri sex som vzdy bola dostatocne vlhka ale teraz...:(

v marci som zacala brat antikoncepciu a neviem ci z toho ale dostala som prvykrat kvasinky a do toho este aj zapal mocovych ciest, ten zapal som vyliecila asi po 2mesiacoch ale kvasiniek sa neviem odvtedy zbavit hoci som HAK vysadila po 3 mesiacoch uzivania, pretoze si myslim, ze tie kvasinky som mala z toho
no a odvtedy neviem co je to zvlhnut pri sexe a s tym spojena aj moja nechut pri styku pretoze ked si predtym spomenem, ze potrebujem lubrikant ktory je k nicomu kedze z vnutra som uplne sucha, no proste uz vyse pol roka nedokazem zvlhnut a neviem preco....

letnička

Smiem sa spýtať čo myslíš tým "od vzrušenia" pri predstave alebo pri konkrétnom dráždení? Ako je to pri masturbácii? Tiež nezvlhneš?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.