Rozvrh v AIS Univerzity Komenského

Príspevok v téme: Rozvrh v AIS Univerzity Komenského
suns

Ludia prosim vas poradte mi, uz som zufala! Zaviedli uzasny system, s predmetmi som problem nemala, ale ako sa dostanem k rozvrhu??? Viem cez rozvrh, druha kolonka a tam sa to da vyhladat, len ono mi to nechce nic najst!!! Minuly tyzden sme volali na UK, ze rozvrh este nie je.. ale v pondelok zacinam a rozvrh by sa hodil... DIKY ZA RADY

levicaaaaa

bon: inak, to fatk vám povedali, že až od 17teho? vEď do do 20teho máme stihnúž, nie?? ja sm si inak všetko už zapísala v AIS...

levicaaaaa

bon: vieš čo, ja som na zápise mala dobrý pocit zo všetkého a v rozvrhu na nete sa vyznám... práveže som s ním dosť spokojná... tak ja neviem, možnože ešte zistím, že to neni také dobré ako sa zdalo prvý týždeň :))

suns

OMG!!! to su jaki dementi? ... no teraz kamoska mi vravela, ze bola na skoleni k tomu systemu a ze ten sposob ako pisala vevericka ze nefunguje! Ze to treba inak.. Jedna babenka z psychologie dokonca hovorila, ze rozvrh v systeme AIS vobec nebude, mozno az o rok ...

bon

suns, nam vraveli na zapise, ze predmety si mame zacat zapisovat az oid toho 17, lebo ze skor tam aj tak vacsina veci nebude, ze to nema zmysel.......

bon

no levica, za to Pdf ma poriadny bordel vo vsetkom ostatnom :DDD, a aj v tom rozvrhu co maju na nete, takze nemame sa cim chvalit :DD

levicaaaaa

my - PdF UK - máme urobený zvlášť rozvrh a máme ho na stránke našej fakulty :))... čiže sa nemusíme držať toho, čo je/nieje na AIS , čo je super, lebo inak je v tom AIS poriadny bordel :D