Depresie riesim striedanim chlapov

Príspevok v téme: Depresie riesim striedanim chlapov
smutnucka_1

Ahojte, som zufala.
Uz je tomu tok aj par mesiacov, co ma opustil priatel, s ktorym som zila. Po rozchode som 5 mesiacov nedokazala na chlapa ani pozriet, ale momentalne je to uplne inak.
Aby som Vam to ujasnila, zacalo to niekedy minuly rok v decembri. Chyba mi laska, velmi, a som natolko zufala, ze sa snazim najst ju vsade, a je jedno akym sposobom. Vyhladavam chlapov na sex. Aj ked tusim, ze to bude vzdy nezavazne, stale snivam o tom, ze raz jeden z nich bude niekto.... Takto sa mi podaril jeden niekolkomesacny vztah, ale potom to skoncilo, povedal mi, ze chcel len sex a nie vztah.
A tak som pokracovala dalej. Teraz to zachadza do takych extremov, ze sa skoro denne stretavam s ludmi cez internet, nikdy nie za ucelom sexu, ale vzdy skoncime v posteli.. Na chvilu ma upokoji pocit, ze niekoho pri sebe mam, ale na alsi den zas pride depresia, a ja viem, ze toho cloveka uz viac mozno neuvidim. Posledny tyzden som sa takto stretla asi s 5 chlapmi.
Najhorsie na tom je, ze ja pri tom sexe aj tak skoro nikdy nedosiahnem orgazmus, lebo ma chlap nevie spravit. Ide mi vlasnte len o tu fyzicku blizkost cloveka, a je to chvilkove uspokojenie. Takto uz ale dalej nevladzem, nechcem to takto riesit, a vzdy ked niekoho noveho stretnem poviem si ,,UZ NIE", ale je to silnejsie ako ja. Som naozaj zufala, uz neviem, co mam robit. Pred chvilou som vyprevadila z bytu dalsieho....

Stalo sa mi ale, ze v sobotu som sa stretla s jednym, ktory... sa spraval trochu inak. a v tom je problem, neviem, ci ma chcel namotat na reci, alebo to naozaj myslel vazne, ze by chcel vztah.. Ked ma pobozkal, bola som prvy krat po dlhom case vzrusena len z bozku a dotykov... Samozrejme mi povedal, ze sa ozve.. Dufala som, aj ked tomu neverim... povedala som mu ze takych uz bolo, co povedali ze sa ozvu a viac som ich nevidela. On sa vraj ozve urcite.. zatial nic uz druhy den.... Napadlo mi, ze mozno je to kvoli praci- vravel, ze v praci travi cele dni a volne ma len vikendy.. Ale neviem... bola by som tak rada, keby ma uz niekto vysvlobodil z tohto kolotoca, a keby som uz mala jedneho staleho priatela, ktory ma bude mat naozaj rad...

Potrebujem, aby mi niekto daval pocitit, ze som potrebna, ze mu na mne zalezi.. aby ma niekto pohladkal po vlasoch a dal mi pusu na celo.. Nemam to, trpim, a riesim to takto... Nedokazem sa tomu vzopriet napriek tomu ze si stale hovorim ze to uz viac neurobim... vzy pride dalsi chlap a.....

Hanbim sa ist ku psychologicke, som mlada, mam nieco po 20-tke, vobec neviem, ako by na to reagovala...

Prosim, skuste mi poradit, napisat, ci mate podobnu skusenost, ako ste to riesili, atd... Prosim Vas, piste len seriozni a inteligentni ludia, naozaj nemam zaujem aby si tu niekto robil zo mna srandu a urazal ma, nepisem to sem zo srandy.

Vopred dakujem

t333

z tohto hladiska by si si ten test potom mohol robit donekonecna pretoze nic nie je 100% a ani po pol roku by si nemal istotu.
Precitaj si o tom nieco napr. tu:
www.aids-pomoc.cz

AdamKrt

liesak:

Vtipkar :) Vsak sa hovorilo najskor vseobecne o pohlavnych chorobach a nie iba o teste na jednu chorobu. Osobnu skusenost s tym nemam a dufam, ze nebudem potrebovat :)

AdamKrt

t333:

neni dolezite, kedy sa NAJSKOR zacnu prejavovat priznaky protilatok, ale NAJNESKOR... T.j. clovek so slabsou imunitou - tomu to moze trvat dlhsie. Cize po 3och mesiacoch mozes si dat urobit test, ale potom by bolo dobre pre istotu este trochu neskor. Pretoze ak sa nieco nenajde, to neznamena, ze to tam neni, alebo nebolo. To znamena len, ze sa to tam nenaslo, nepotvrdilo.

t333

Adamkrt:

sorry, ale o HIV vies hovno podla toho co pises.
HIV sa da zistit najneskor po 3 mesiacoch. niekedy aj skor, kedze protilatky sa u vacsiny ludi vytvaraju od 4 do 8 tyzdnov.

AdamKrt

Niektore pohlavne choroby, tusim ze HIV medzi ne patri sa daju detekovat minimalne po 6tich mesiacoch od posledneho styku...

heaven

Moralisti, stacilo...smutnucka_1 urobil by som nasledovne. Dal si spravit testy na pohlavne choroby a tie aj zopakoval po 3 mesiacoch od posledneho poh. styku. Ak sa chces naozaj zbavit nahodneho sexu, tak kazdemu s kt ides von povedz ze tvojmu byvalemu zistili syfilis a cakas na opakovane testy, ci ho nemas nahodou aj ty. Podla vsetkeho ho dostal az po rozchode, ale? Byvali sice tvrdi ze ta nikdy nepodviedol a syfilis ma v prvom stadiu, takze by si mala byt cista, ale pre istotu musis so sexom min 3 mesiace pockat. Ak vydrzi 3 mesiace, tak ta bude milovat. Viem. blbe, ale nic inteligentne ma nenapadlo...

jajka001_

no fakt si zúfalá. a riešiš to uplne zle. konecne si si to uvedomila, tak proste kasli na chlapov a zacni sa venovat sama sebe. od- te -raz !!! :)

zivotaosud

no ubohe dost ...ale rzim prsty nerob zo seba chuderu vaz si svoje telo...chlapi myslia len na sex ...vydrz preboha ...a rob to iba s chlapom u kt i bue ista ze spolu budete ked uz tak kriste...a jo dufam ez aspon tu ochranu pouzivate bleee