KRUHY POD OCAMI

Príspevok v téme: KRUHY POD OCAMI
mirela

ahojte, mam od malicka kruhy pod ocami, niekedy aj opuchy ale to je nic oproti fialovym kruhom, uz ma to naozaj nebavi a spravila by som cokolvek na svete aby som sa toho zbavila. Uz v skole som neznasala ked kazda ucitelka sa pytala : ˝co sme nespali zas?¨ a ja ze : to mam stale take. A na strednej este horsie uz aj riadne komplexy,stale pocuvam len co si taka nevyspata, vyzeras unavene, to mas RIADNE TIE KRUHY!! Clovek si musi zvyknut na vela, niekedy poviem ze ano fetovala som celu noc..
Obklady alebo kremy su u mna neucinne pretoze tom asi geneticke, vody pijem hektolitre,stravujem sa zdravo, sportujem a tie kruhy stale.Milujem leto a slnecne okuliare.Konci mi leto!!!!!

Zbavili ste sa niekto plastikou problemu s kruhmy pod ocami???? dakujem

odpovedam

kuknite si ten link, co som nizsie poslala. nie je to dlhe, tiez tam pisala jedna zena, ze ma vrodene kruhy. Mimochodom, presne ako mirela, aj ja mam priesvitne kruhy pod ocami, tmave, no mne pomaha prave make-up. Tak neviem, Skus sa informovat o tej injekcii, no ja by som sa toho asi bala :-)

mirela

no asi mozme byt radi ze mame len tie kruhy :)))
ked si to niekto cita tak si isto mysli ze no boooooze tí dvaja maju co za banalne problemy s krasou..

ps: ja neviem preco to mam tiez len ja v rodine, keby som bola chalanom by mi to az tak nevadilo asi..
si kupim okuliare akoze dioptricke a mozno to tak opticky zamaskuje :)) som rozmyslala aj tak.

mirela

..kruhy pod ocami mozu suvisiet aj s nejakou poruchou obliciek, to viem, len to nie je moj pripad , ja som to mala uz ako dieta v skolke, mam taku priesvitnu a jemnu pokozku pod ocami ze mi vidiet celu cievnu zostavu,mam to tak stale, ty ked to mas len nejake posledne roky tak mozno sa toho este zbavis aj nejako inac,moze to u teba s niecim suviesiet.
ja som pripad na tu inekciu asi.
ps: inac by som nepovedala ze aj chlapa to moze "srat" ze ma kruhy pod ocami,hmmmm tak si predstav ako potom moze trpiet jedna zena.

WaldoR

mirela: no neviem co by to mohlo byt. Mozno mas pravdu, ale nwm ci dufat,ze mas pravdu alebo bat sa toho ? A k tomu o ziadnej chorobe neviem.

WaldoR

Ked ma zena kruhy pod ocami je to asi horsie nez u muza, lebo ja si myslim ze na tvari zeny sa to asi viac vinima nez u muza.No nechcel by som byt na tvojom mieste mirela.

A inac zatial len dvaja alebo traja vratane mna maju s tym problem a pisu na tejto teme.Dost krute ze to musime mat pravy mi

odpovedam

WaldoR:
Ak mas tie kruhy tak kratko, moze to byt dosledkom nejakej choroby. Ine je, ak su tie kruhy u cloveka od narodenia, tda su len estetickym problemom.

mirela

mas pravdu, dobry make-up moze zjemnit moje kruhy pod ocami ale vidiet to stale, ja pouzivam kvalitny make-up aj rozjasnovac na to pod oci, ale nie je to ono a tiez sa mi nechce donekocna sa stale makeupovat a odlicovat a zas a zas a zas, by som isla do tych inekcii radsej asi..

neviem si predstavit ten vysledok potom, pretoze po mojom neustalom skusani vsetkeho mozneho-je pre mna neuveritelne ze nejaka inekcia to vyriesi, ak vysledok po injekcii je taky ako ked si dam dobry make up tak to je nula bodov.
ja sa chcem toho zbavit natrvalo a aspon o 80% .. tych 20% - tak s tym sa dokazem zmierit :)) a to zamaskujem potom uz len dobrym makeupom...:)

WaldoR

Fakt neviem co mam robit.Az take vazne to neni ze by som si hned isiel dat pichat injekcie pod oci.Este totiz musim pockat a vyskusat setky ine liecby alebo ... nwm setko. Ale injekcie bude asi posledne co vyskusam ked mi nic nepomoze. Mam to este len krato nieco cez 3 roky ale urcite to nezmizne samo.

mirela

make-up nepomoze, to si nemozem dat len pod oci mas pravdu to je este horsie, ked tak celu tvar potom, ale vidiet to skoro tak isto, make-up u mna neriesi nic :(

ps: to co su za injekcie?

dal si to niekto? aku mate skusenost?