mám 18 a nechcem msa viazat ........ !!!

Príspevok v téme: mám 18 a nechcem msa viazat ........ !!!
henrieta41

Som mlade studujuce dievca. CAsto dostavam pozvanie na tzv. rande alebo co , proste ist s chlapcom na kavu alebo von . No ja zvycajne sa snazim slusne odmietnut lebo viem ako by skoncilo keby idem raz , pravdepodobne by to potom islo druhykrat a taaak..
Snazim sa venovat HLAVNE skole. Chcem dobre zmaturovat a dostat sana kvalitnu vysku kt by ma bavila. Len sa citim blbo ked... nechcem vtzah ani chlapca. JEdnoducho sa na to zatial NECITIM . Myslite ze je to normalne???? Asi 97% dievcat v mojom okoli uz niekoho maa.. Asi som velmi narocna ale zalezi mi na tom komu svoje SRDCE otvorim. Zatial to neprislo a bojim sa aby som nevyzerala ako daka namyslena co odmieta kazdeho jedneho ... Ja by som radje mala len dobrych kamaratov ako vztah . Aspon teraz .
NEuvazujem nerozumne???

odpovedam

ja zas paradoxne poznam vela dievcat, ktore sa nechcu viazat, nemyslim, ze je to nenormalne. No vsetko ma svoju pricinu. Mozno si len prilis citovo uzavreta, alebo sa niecoho bojis. Neuvazovala si nad tym? Avsak stale si vo veku, kedy sa vyvijas, aj po psychickej stranke. Este mas na lasku stale cas a ked stretnes niekoho, s kym si budes perfektne rozumiet, na otazku vazneho vztahu mozno aj rychlo zabudnes :-)