Kto drží 90-dňovú dietu?

Príspevok v téme: Kto drží 90-dňovú dietu?
maťamaťa

Ahojte, ja som s 90-dňovkou začala pondelok...čiže včera, zatiaľ je to celkom fajn, len musím sem tam s niekym pokecať a pochváliť sa trošku :o)

Takže...tuto dietu som držala asi pred 2 rokmi vydržala som 2 mesiace a bolo to úžasné, schudla som 8-9 kg, zmizli problémy s akné, zlepšil sa mi zrak a cítila sa perfektne. Potom som už nedietovala ale ani som sa neprejedala.
Takto pred rokom sa mi život trocha zamotal a ja som začala papať a papať, priberať a priberať až som túto nedeľu zistila, že mám 20 kg na vyše...ano za ROK!

Takže pri výške 172 vážim neuveriteľných 99kg.

Bola by som veľmi rada, keby ste sa ku mne pripojili všetky ktoré držite 90-dňovku, je jedno kedy ste začali alebo či ešte len začnete.....pochválte sa ako sa vám darí, čo ste papali a tak....:o)

Báruša

Mám v pdf-ku tu knihu tak ak ju niekto chce tak dajte email... poslem.... ale stačí trošku prehrabať net a nájdete veľa informácii... hihi :)

Báruša

Mám v pdf-ku tu knihu tak ak ju niekto chce tak dajte email... poslem.... ale stačí trošku prehrabať net a nájdete veľa informácii...

miumiu

vidím, že sa pridávajú ďalšie babeny, tak pridávam v skratke pravidlá:
V 90tich dnoch sa striedajú styri rozne dni, podla toho ktore potraviny v urceny den kombinujete. Dieta sa vzdy zacne bielkovinovym dnom, po nom nasleduje skrobovy den, potom den UH, po vitaminovom dni sa zase opakuje bielkovinovy. Kazdy 29ty den je den vodny, vtedy pijete len vodu a nic ine. Poradie dni nesmiete menit.
Jedzte 3krat denne, ak ste dopoludnia velmi hladni, doprajte si na desiatu jeden kus ovocia. Ak mate dlhy pracovny cas a nemate moznost naobedovat sa, namiesto obeda zjedzte jeden ku ovocia a vypite pohar dzusu. Dzus sa rata namiesto jedneho jedla.
Bielkoviny: soja, mliecne vyrobky, maso
Skroby: ryza, zemiaky, fazula, hrach, sosovica, kukurica...
UH-Cukry: pecivo, cestoviny,
Ovocny den: vsetko ovocie, mozne su aj oriesky a zrnka, tu je mozne varit si aj ococne zelatinky, presnedavky...varena zelenina a podobne...
Pocas skroboveho a bielkovinoveho dne mozete k obedu krajec celozrnneho chleba, po jedle je dobre vypit este vyvar (pocas bielkovin masovy, pocas skrobov zeleninovy). V UH dni je po vecery povolena tablicka varovej-horkej cokolady.
Dufam, ze je to aspon zaklad :)

monickasom

ahojte, rada by som sa pridala, ale nemam vobec instrukcie...viem,o co ide, ale nemam rozpisane tie dni,ako idu po sebe,co patri do akej skupiny?mohol by mi to niekto poslat, rozpisat ?

dakujem....

Báruša

No prvý krát išlo dole... 10kg a mne to fakt stačilo nikdy som nebola chudá a ani nebudem a vlastne ani nechcem byť... ale tak aby som sa ja dobre cítila... a držala som nejaké dva mesiace... no len moj naj. problém je sa vzdať kávičky s mliekom hehehe ...

miumiu

dobré ránko kočky, tak ako sa držíte? Ja som ovocný neporušila, ale pridali sa iné problémy a budem musieť dnes zabehnúť do lekárne...no ale vážila som sa, mám 55.8 kg...oproti pôvodným 58.5 je to celkom fajn, najmä keď som sa cez víkend veru objedala :(( No a dnes bielkoviny, takže ja chystám mliečny deň, na obed mám jogurty, aj keď dnes budem mať fofry...a na večeru sa chystám dať si zapečený baklažán s fetou, recept je v Šarme a vypadá to nádherne :))
Sandrush na každého platí niečo iné a každý si svoju cestu ako schudnúť nájde, neboj sa. Tvojím problémom je asi ten nízky príjem, Tvoje telo si všetko šetrí a málo spaľuje, bojí sa hladovky. To je bohužiaľ následok toho, že málo ješ. Skús pridávať jedlo v pravidelných dávkach, pridaj pohyb, nemúsíš hneď zabehnúť maratón :) ale pekne postupne, metabolizmus naštartuje aj voda, piť treba. Ja viem, že to zvládneš, len sa nesmieš báť.

Báruša

Ahojte kočky ... dietku som už držala a mám aj knihy ... schudla som, akné zmizlo, cítila som sa perfektne... no žiaľ moje prejedanie sa trošku odzrkadlilo na váhe... a tak 4kg su zasa na mne ... no dnes 23.10.09 sa ich idem zbavit... viem, že to nebudé lahké, ale s vami to zvládnem ted spolu to zvládneme... Raňajky boli - hrozienko a už aj varím čaj ... Obed - mäso na šťave a kúsok chlebíka :) no a večera samozrejme to isté, ale menej :) a rozhodla som sa, že zapojím aj nejaké to cvičenie, ale nie moc aby som si na začiatok neublížila hehehe.... Takže pekný dník prajem bez prehreškov :)