Suche oci

Lionn7885

Riesit pricinu suchych oci... a tou su infekcie... nieje to lahke... najlepsi sposob je nakopnut imunitu poriadne a ta si s tym poradi.

figueres00

na suche oci mi uplne staci kvapkat kvapky ocutein sensitive, kupim ich v kazdej lekarni a su super, ja nosim sosovky tak nemozem hocico si kvapkat

adriannaa

zdravim, vy co pouzivate ocne kvapky - volnopredajne. ako casto ich aplikujete? lebo ja som uz poskusala vsetky volnopredajne lieky na suche oci a v klimatizovanej miestnosti vydrzim tak max 2h a uz ma rezu stipu oci :(

kajka1986

Očné kvapky stačí bez predpisu kúpiť v lekárni, ja používam na zvlhčenie oka kvapky ocutein sensitive vhodné aj na šošovky a som s nimi veľmi spokojná.

RNG

Ja si striekam skor kazdodenne koloidnu striebornu vodu do oci a to mi pomaha nicit nakazy, co znizuju vylucovanie slz a ochranneho mazu. Robin to uz roky a odvtwedy nemam ten
"syndrom sucheho oka"

betulum

ocne kvapky su vraj navykove, skus radsej preveniciu vytaminmi ak sa ti oko nezvlhčuje, ja mam reviophtal lutein max a pomáha to na take to skriabanie v ociach

marfuška

Obyčajné očné kvapky Ti može predpísat aj obvodná.Možeš si aj kúpit kvapky Visine,sú dobré.Ale ak máš problém so suchými očami mal by si íst na vyšetrenie.Može ist o syndrom suchého oka,na to sú dobré umelé slzy, ale tie može predpísat len očná.