Holenie penisu

Maky on

Caves, tak to nie je celkom otazka do diskusie - ohol sa vtedy, ak ti tam zacne nieco rast a mas pocit, ze penis vyzera neupraveny.

Co sa tyka spravnej techniky a pomocok, o tych si mozes podrobne precitat tu -- -odkaz odstránený-

Andrej444

Zdravim jasa chcem spytať že ked sa holite tak sa holite iba nad penisom gulo a tak ci aj kusok zo stehien ? Lebo aj tak popri vajciach su vacsie chlpy tak neviem ci aj to sa ma holit alebo nie

Andrej444

Zdravim jasa chcem spytať že ked sa holite tak sa holite iba nad penisom gulo a tak ci aj kusok zo stehien ? Lebo aj tak popri vajciach su vacsie chlpy tak neviem ci aj to sa ma holit alebo nie

Andrej444

Zdravim jasa chcem spytať že ked sa holite tak sa holite iba nad penisom gulo a tak ci aj kusok zo stehien ? Lebo aj tak popri vajciach su vacsie chlpy tak neviem ci aj to sa ma holit alebo nie

Fifiak

Holte sa v smere chlpov vtedy vás to nebude svrbieť a ani vyrážky nebudú sice to robíš dlhšie ale je to príjemnejšie

011

Čo mám robiť keď sa robia po holení červené bodky (vyráŽky ) strašne to svrbi a keď som na verejnosti núti ma to poškrabať si to prosím poraďte ćo si na to dať +koľko svrbenie môže trvať ???