Potrebujem schudnúť do stužkovej!!!

Príspevok v téme: Potrebujem schudnúť do stužkovej!!!
wanesska

Ahojte!No tak diét a rôznych trikov na chudnutie určite každý z nás pozná, teda hlavne dievčatá.Schudnúť nie je také ľahké ako sa zdá, ale ja sa do toho pustím.Nuž probém je, že potrebujem schudnúť aspoň 5kg do novembra, viem, že to nie je veľmi veľa času, ale primeraný si myslím.Prosím, ak tu bude hocikto kto skúšal niejaku normálnu a hlavne účinnú diétu alebo aspoň systém na chudnutie píšte.Či už tí, ktorí ste to skúsili alebo niejakí výživní poradcovia, kondiční tréneri nakoľko by sa zišli aj cviky hlavne na partie brucho a stehná. Tak prosím píšte píšte píšte.Ak môžte tak aj jedálničky.Ďakujem a kto sa pustí do toho so mnou držím palce!Veľa šťastia a hlavne pevnú vôľu!!!

wanesska

Som rada, že písete.Neviem asi je to tým že rano ranajky potom v skole desiata a doma obed klasika polievka druhe jedlo.Ale už sa na to nemôžem pozerat!Musím s tým niečo robit!!

suzenka

ja som takto schudla zo 73.5 kg na 57 kg..za necelych 5 mesiacov..

miery pred a po:
pas 78/64
brucho 94/80
zadok 105/92
stehna 62/52

v aprili som skoncila a vahu si stale drzim

suzenka

-dodrzuj pitny rezim min. 2 litre vody, nesladene caje,..
-rozdel si jedlo na 5 - 6 mensich porcii
-jedz kazde 2.5 - 3 hodiny
-posledne jedlo 2-3 hodiny pred spanim
-doobeda skor sacharidove kedze telo je schopne rychlejsie palovat a poobede skor bielkovinu so zeleninou kedze k veceru je metabolizmus spomalenejsi

a taak dalej:

priklad jedalnicka:
r-tmavy chlieb so sunkou, rajcina
d-banan
o-ryza + dusene kuracie prsia, kludne zeleninovy salat
o-jogurt
v-prazenica, uhorkovy salat

nikusaaa

no ja mam presne ten isty problem, co vanesska...hmm az ma mrzi, ze som s chudnutim nezacala skor...kolko si myslite, ze sa mi podari schudnut za necele tri mesiace??