nymfomanka?:(

Príspevok v téme: nymfomanka?:(
xtina55

Da sa to nejako liecit??
Stale myslim na sex,priatela momentalne nemam,ale na muzov sa uz pozeram len ako na sexualne objekty:(je to hrozne.Dnes som sa pristihla ako balim kamarata mojho otca!!:(co mam robit??
byvali sa so mnou rozisiel kvoli mojmu apetitu
pomoze mi psycholog alebo lieky??prosim pomozte mi som zufala:(

Petuska B

Každá žena je nymfomanka a každá žena závidí nymfomanke :-) Otázkou je kedy je to už choré a kedy nie. Treba si prečítať presnú definíciu nymfománie

Nymfománia alebo andrománia alebo hysterománia alebo metrománia je druh erotománie spočívajúci v nadmernej nenásytnej sexuálnej potrebe ženy, chorobná túžba žien po mužoch. Žena s touto chorobou sa označuje ako nymfomanka.

I keď podľa mňa je tento opis dosť neurčitý. Choré je to, pokiaľ to nedokážeš ovládať, ľudovo povedané keď ti je už jedno s kým ideš, keď sex jednoducho potrebuješ mať, teraz hneď a s kýmkoľvek. áno lieči sa to, ale aká je úspešnosť to neviem. Inak tiež mužov vnímam ako sexuálne objekty, ale nie z hľadiska svojej sexuálnej chuti, ale jednoducho preto, že pre mňa inú hodnotu už ani nemajú :-)

modra

Ewika nepise hluposti. Nymfomania je naozaj jedna z psychiatrickych diagnoz a neznamena zenu, ktora sulozi 20x denne a dosahuje pri tom orgazmy a je cela spokojnucka, pricom najvacsi problem je, ze nemoze zohnat chlapa prislusnych chutok.
Je to presne to, co pise Ewika, zena s psych. poruchou, neuspokojena, ktora maniacky hlada a strieda chlapov, pretoze chce najst "praveho", ktory ju uspokoji.

nika1987

najdi so rovnako sexuchtiveho chlapa a mas to vyriesene
horsie by bolo keby si bola frigidna :)
len sexuj, je to zdrave

ewika

Tato "diagnoza" vznika vtedy, ked zena nedokaze dosiahnut orgazmus alebo uspokojenie zo sexu a tak chce stale, este a este..

opakk

myslím, že by si mala vyhľadať odbornú pomoc, lebo to je už zavislost. liečil sa z toho aj herec Douglas. dufam, ze som mu neskomolila meno, tak sorry.

xtina55

mirka : ano:(mame sex a po par minutach chcem znova,lenze to by som potrebovala piatich a ja nechcem ziadne grupaky aby som este ochorela....
mne sa to blbo pise,ale stale na to myslim a ked som bola s ex tak sme to robili asi vazne vsade a dovod som bola ja,lebo ja som chcela,vtedy som si pripadala ako nejaky nadrzany chalan akurat ze nim som bola ja ak rozumies:(