stale odznova?

preco

Petuska B, ako dlho trvalo, kym sa tvoj stav zlepsil po zmene stravy? Lebo ked je niekto na dne a bez sil, tazko ma tu vydrz a motivaciu. Preto by som chcela vediet, ako dlho si ten zacitok vydrzala, kym sa dostavili nejake naozaj citelne vysledky?

endstart

Emma18...dakujem za reakciu. Ja som sa z jednej fazy dostala sama, z dalsej s liekmy, teraz zas lieky. Ja uz nerozumiem tomu, ja som si fakt myslela, ze uz to bude ok, spravila som chyby v rezime, ale ved nikto nie je dokonaly nie? To zakazdym ked budem mat tazsie obdobie budem upadat do depresii? Fakt som sa snazila, preto mam teraz takuto krizu. Ja uz neviem co robit, neviem fakt. Hladam inspiraciu, motivaciu, nove ciele. Neviem. Mam pocit, ze som zlyhala.Emma a u teba sa ako prejavovali depresie? dokazala si jest a citat? ja sa niekedy bojim, ze ma to chyti napr. uprostred skuskoveho a kym mi zaberu lieky t.j. priblizne aspon tri tyzdne az mesiac kym by som bola z najhorsieho vonku, co by som spravila? co by som povedala, ze preco nemozem ijst na skusky? lebo kto nezazil nepochopi...pripadam si ako chudera. je mi hrozne. ale viem, ze stoji za to ijst dalej, len neviem ako to spravit.

emma18

endstart: ahoj, aj ja som mavala depresie a hrozneee to mi ver a dokazala som sa z nich dostat sama. aj ked ja som mala depresie spojene s uzkostami a tie mi ostali ale aspon tie depresie presli. a presli bez liekov, brala som iba vsetk ona prirodnej baze aj ked si myslim ze to mi vobec nepomohlo. jednoducho som sa z toho dostala sama. musis si verit a najst nieco nove a nieco pekne v zivote. drzim palce

ivana4837

pre Petuska B:

ja napríklad nejem sladkosti,biely cukor,zdravo sa stravujem,dodržiavam pitný režim a aj tak mám tieto problémy.

Petuska B

Brala som aj AD ale veľmi dávno a potom som si ich sama aj vysadila, pretože som veľmi rýchlo pochopila systém AD, nič neriešia a do smrti som ich teda užívať nechcela, mňa skôr oblbovali a ja som potrebovala mať čistú hlavu, nie prežiť svoj život v nejakom sladkom obláčiku, to je na čo dobré? Chvíľu to môže byť síce fajn ale nie dlhodobo. Preto som hľadala alternatívne možnosti a je to úplne jednoduché, stačí zmeniť životný štýl, šport tiež veľmi prospieva psychike, máte zanesené telo a z toho vznikajú rôzne choroby aj psychické a to je spôsobené nezdravou stravou. Telo si vyčistíte pohybom, takisto čistá voda prečisťuje telo, a ak to chcete mať dlhodobo, tak viac zeleniny, ovocia, cereálii, kyslomliečne výrobky. Zbaví vás to mnohích chorôb a problémov. Samozrejme oveľa ľahšie je užívať lieky, ibaže ak sa raz zveríte do rúk lekárov a začnete užívať lieky, veľmi ťažká cesta je z tohto kolobehu. A narobí vám to viac škody ako osohu.

endstart

Onedlho ma cakaju povinnosti, neviem ako to zvladnem. Ale snazim sa. Je mi vsak vnutorne nanic, aj ked to navonok tak mozno nevyzera. Ake tazke je vyznat sa cloveku v sebe samom.