Po 10-tich rokoch som ho zazalovala

Giovanni

Bezprostredne nema co hladat na slobode taky clovek,treba ho dostat za mreze cim skor,tym lepsie.Nikdy nevies ci stale nezneuziva male dievcata a kolko ma toho na konte.Nech ho znasilnuju v base...to mu prajem.Konaj dievca!

irena1

fialocka_7 mas pravdu,nemam odvahu a uz vobec na to nie som pripravena a ako sa mam? Vsetko ide dolu vodou.
darika no zhruba tak vsetko by som povedala a nemyslim si,ze sa mi ulavi,tak ci tak na to nezabudnem. A co dostane par smiesnych rokov vo vazeni,za dobre spravanie ho po odpykani polovice trestu prepustia a moze si dalej uzivat zivot. Viem,ze by som takto nemala hovorit,ale neviem ci mi to za to stoji. Sama na seba sa hnevam,ze toto pisem, ale ozaj to takto vidim.
a mas pravdu zastrelitHO,ale uz som to vysvetlovala vyssie.

zastrelitHO

Hmmm a prave pre TOTO behaju takito hajzlovia po slobode. Je mi fakt luto co sa ti stalo, ale ako to mozes nechat len tak?? Mozno si povies, ze ked sa mi to nestalo tak nemozem do toho kecat, ale ja viem aka som povaha a viem ze aj keby som sa mozno bala, ale nechcela by som aby sa to opakovalo a toho hajzla by som poslala tam kam patri.
A tvoja dcerka? Nespravis to koli nej? Teraz nerozumiem ako ona moze byvat s nimi a ze tvoja matka vie o tom ze je to dieta znasilnenia, ktore spachal jej "priatel" na tebe. Ona ma aky charakter ze to toleruje? Ja tomu nechapem, to uz kde sme? Aj mater by som dala zavret a jeho tiez. On sa ta tiez nepytal ci ta moze znasilnit a ty sa ho neboj a sprav to!
Tam by potom mohol robit spoluvaznom defku! Lebo vazni nemaju radi tychto pedofilov a nasilnikov, vraj im tam robia doslova peklo! A uz len to by ma tesilo..patri mu to smradovy

darika

Irena
Nemas na to co?Peniaze?Naladu?Nervy?Nedokazes to?Co nedokazes?Nemyslis,ze ak si to ten clovek konecne odpyka,tak sa ulavi aj tebe?Alebo v tom chces pokracovat a preto si to stiahla?Prepac,ja viem,ze to bolo tvrde,ale bud na seba hrda a maj sa rada,nech netvor ide tam,kam patri.Teba nelutoval,nemal cit,tak ho maj ty.Co by si kazala tvojej dcere,keby si zistila,ze sa toto stalo jej?Aby ho nechala hnit v pekle.

fialocka_7

irenka nie si troska,len na to este namas uplne odvahu a niesi na to este asi celkom pripravena ...drzim ti palce,ako sa inac mas?

irena1

Som troska, stiahla som zalobu, nedokazala som to. Dakujem Vam za rady, vsetci ste ma podporili,ale bohuzial nemam na to, aby som to dotiahla do konca.

SisaBB

irena1, je mi to luto. No nechápem ešte viac. Si dospelá, máš dokkonca svoj byt, alebo máš kde bývat, tak prečo máš dieta u nich? Nevládzeš ho uživit alebo čo? Fakt nechápem.To je jediná možnost čo ma napadá aby som im ho nechala. Inak za žiadnu cenu. Ani by ju vidiet nemohli.

ramirka

irenka ked byvas vo vlastnom ako to ze este aj teraz ta zneuzil ten chrapun? on ma pristup do tvojho bytu? alebo ako to je...ja viem ze vela otazok ...len nerozumiem
ale urcite to dokonci drzim palce..