Po 10-tich rokoch som ho zazalovala

irena1

Rodila som na sukromnej klinike,ked mas dostatok penazi,tak je vsetkym jedno kolko mas rokov a pod. A moji rodicia mali dostatok penazi,takze to vsetko prebehlo v tichosti.

irena1

Zavru ho,ked budem vypovedat na sude,ale myslim,ze to nezvladnem,tazko sa mi to pise, no nahlas to ani nedokazem vyslovit,ani moji najblizsi o tom nevedia a nechcem aby sa to dozvedeli.
Ten muz bol milenec mojej matky a jej terajsi "priatel".
Otehotnela som v 13-tich,porodila v 14-tich.

SisaBB

Musíš sa s ním stretávat??? Ked dobre počítam tak si mala 13 rokov a bola vlastne pod zákonom. To nikoho netrklo? Lekár mal zavolat políciu, podla mna. Určite to zvkládneš, hlavne vydrž do konca. Predstav si, že by to mohol urobit niekto dcére, to ta bude posilnovat.

el567

Ahoj tak to ma mrzi, co sa ti stalo a urcite si urobila spravne, teraz len treba nazbierat sily,a by si to dotiahla do uspesneho konca...
A dobre tomu rozumiem, ze ta dcera je jeho ako dôsledok znasilnenia???Pises,ze mas 23 a dcerka 9...to je fakt hrozne..
Fakt ti drzim palce aby si to zvladla. Drz sa!!!

ramirka

preboha...to je hrozne, ja by som mu gule odfikla...neboj dotiahnes to dokonca mysli na pokoj od neho ktory potom uz budes mat...
kto bol ten muz tvoj otec? alebo otcim?

irena1

Nevadi mi,ze nie je potrestany,vadi mi,ze sa to moze stat znova, aj sa to stava. Vadi mi,ze to moze urobit niekomu inemu,vadi mi,ze mi to moze urobit znova.
Nie,dcera je vysledok toho zneuzitia. Je moja a jeho.

bublik

tak potom si urobila velmi dobre, a mudro, jasne ze to zvladnes dotiahnut do konca, uz len kvoli svojej dcere, nech je takych hajzlov na slobode co najmenej. drz sa a pevne nervy, neboj, isto ho zavru a ty budes mat uz konecne pokoj.