uzkost-samota

Príspevok v téme: uzkost-samota
emma18

Ahojte, potrebujem poradit. Moj problem je ten ze nedokazem byt sama. Vzdy ked som sama mam hrozny strach, bojim sa ze sa mi nieco stane,ze odpadnem, rozbucha sa mi srdce, boli ma brucho, nedokazem nic robit, tazko sa mi dycha...jednoducho ze mi nikto nepomoze keby bolo treba. Nic mi nevadi len to ked som sama doma alebo niekde. Zacnem rozmyslam nad tym co by sa mohlo stat... Mate niekto podobny problem? ak ano ako to riesite?
psychologovi alebo psychiatrovi ma prosim neposielajte. o to nemam zaujem. skor nieco prirodne alebo nejaku radu. dakujem
--------------------
Článok na tému "Úzkosť - Generalizovaná úzkostná porucha" www.zdravie.sk

rybizla

pre Tonda:
ak si na lexaurin alergický skús niečo prírodné,napríklad čaje na upokojenie medovku a také niečo alebo sú aj tabletky na prírodnej báze a nie sú návikové napríklad persen.sú čisto z bylinných extraktov takže sa báť nemusíš.Je aj ešte sirup Pasit to sa dáva aj deťom takže ani to by ti nemalo uškodiť.ale kedže nie som lekár radšej sa porad zo skutočným lekárom.

rena23

Pozrite si temy - Uzkost, Depresia a panicka porucha, Skupinove sedenia... najdete tam vela ludi s podobnymi problemami, aj rady co s tym...

:)

zdravím všetkých
ak by som vám mohla poradiť, možno nejaké odblokovanie by vám pomohlo, alebo nejaký liečiteľ, samozrejme je strašne veľa podvodníkov, ale niektorí sú naozaj veľmi dobrí a pomohli veľa známym.
Ja si osobne myslím že problém, ktorý máte vyplynul z nejakého bloku/ blokov, ktoré sa vám vytvorili počas života z nejakych životnych situacii (mozno v detstve) na ktore si možno už ani nepamätáte. Je to možno preto že ste sensitívnejší ľudia ako iny, ale to už neviem.. Moňo táto alternatíva by vám pomohla. Treba pozisťovať, popozerať nejaké referencie na internete alebo sa popýtať ludí, či nejaké diskusie počíhať, pretože kontakty nemám, počula som že v Banskej Bystrici je nejaký šikuliak na odblokovanie.. Mylím, že neuškodí skúsiť aj túto alternatívu, len hlavne si overte úspešnosť liečby tých "odblokovátorov" :D liečiteľom by som inak až tak neverila, na nich som počula samé negatívne ohlasy ... veľa šťastia a držím palce :)

Tonda249

ahojte, vsimol som si tuto stranku tak sa chcem tiez podelit s mojim mensim problemom. Som 20 rocny chalan a moj problem je ten ze mam neurovegetativny syndrom. Mal som take iste problemy jak vacsina z vas. Najprv to zacalo traviacimi problemami a potom znicoho nic mi zacalo byt furt nevolno a srdce mi bilo asi 3x rychlejsie a ked som lezal tak jakeby vynechavalo. Uz 4x dosla pre mna domov sanitka kvoli tymto problemom a trvaju uz mesiac a pol. Na EKG som bol uz asi 15x a 3x mi brali krv z toho raz moc a este ktomu mam za sebou sonografiu srdca a pecene, lenze vsetko je v poriadku. Doktorka mi predpisala prasok Lexaurin ktory by mi mal zabrat lenze som nanho alergicky. Neviete mi niako pomoct ?? Vopred sa ospravedlnujem za chyby a necital som kazdy prispevok, tak ak mi nieco uslo tak pardon.

slavena

Ahoj Emma,

ja mam podobne problemy, len ja som toho za dva roky prezila strasne vela zleho. Vela umrtia, Zofia Bosniakova a moj bratranec, moje zdravie - 4 kyretaze, z toho jeden potrat, zistili mi ze mam mrtve babetko, moja 3 rocna dcera je za 3 chlapov a neviem si s nou uz poradit. Manzel stale v robote aj v noci. V tedy ma to chyta najviac, strasny strach, busenie srdca, neda mi dychat, nemozem zaspat. Dcerka nechce vobec chodit do skolky, som z nej na dranc. V noci zle spi, kope do postielky, vzlyka. No hroza, to sa neda. Ma uz aj detsku izbiku spravenu, len este nema postel, tak spi stale pri nas v postielke. Bojim sa ako to bude ked ta postel uz bude hotova. Asi sa budem bat este viac, ked viem aky ma zly spanok. V noci mavam vsetko vysvietene a pustenu telku. Zo zaciatku mi to pomahalo, no teraz mi to uz ide skor na nervy. Ked zhasnem a vsetko povypinam, to uz zase nemozem zazmurit oka. Ja neviem ci som chora, alebo ma vsetko tak moc poznacilo. Uz som mala obdobie, co som si myslela ze som sa z toho dostala. Neviem, ci je to tym, ze mala ide zajtra do skolky, ja po vysetreniach, tak ma zase ten strach ovlada. Stzrasne place ked ju tam davam. Pisni ahojky

jaja:)

ja mam taktiez priznaky temy \\\"Úzkosť - Generalizovaná úzkostná porucha\\\" ale zas nebojim sa samoty ani odpadnutia mam uzkostny pocit a nadmerné a vnucujúce sa obavy a starostenie sa, ktoré sa týkajú rôznych bežných záležitostí, ťažkosti s koncentráciou, alebo „prázdno v hlave“ kvôli strachu alebo úzkosti,podrazdenie, tazka koncentracia...